Z Lukyho se v seriálu Krejzovi stane učitel. Mrkněte se, jak mu kantorská profese půjde

Lukáš Dam je velmi studijně orientovaný. Proč by tedy neměl vyzkoušet také profesi učitele? Jak mu to půjde, to uvidíte již nyní v ukázce a poté v celé epizodě seriálu Krejzovi, v úterý od 20.15 na Primě.

Jak se ale vlastně Luky k učení dostane? Samozřejmě bude důvodem jeho neochvějná víra v sebe sama a sebevědomí. Jeho dědovi, Janu Krejzovi odejde notebook. Luky se rovnou pustí do jeho opravy, protože je mi jasné, co se v přístroji rozbilo. Sám Krejza by ale preferoval spíš jeho opravu v autorizovaném servisu.

Jenže Lukyho neodborným zásahem Krejza přichází o možnost nechat svůj notebook opravit v rámci záruky. A protože to vypadá, že Lukyho odhad toho, co je s notebookem špatně, byl chybný, Jan Krejza bude muset zaplatit pořádnou částku za opravu v servisu. Tady na scénu vstupuje Lukyho otec, podle něhož by měl opravdu zaplatit sám Luky. Jak na ni vzít peníze? A co takhle učením?

Mrkněte se, jak to Lukymu v seriálu Krejzovi půjde:

Proč se na Lukyho a jeho rodiče naštvou všechny matky ze sousedství? Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.