Burák to snad v Ohnivým kuřeti konečně rozlouskne s Karolínou

Že už by se v Ohnivým kuřeti konečně schylovalo k tomu, že si Burák s Karolínou promluví?

Didi odletěla na Danielovu svatbu. Klára je z toho trochu nervózní, když její dcera cestuje sama přes půl světa. Začne se tedy realizovat v cukrárně a Veruna bude jen valit oči.

Šílená Karolínina matka

Burák se snaží Karolíně říct o tom, že se s ní chce rozejít. Ale není na nic čas, navíc u Buráka po pohřbu bydlí i Karolínina matka, která si samozřejmě všímá toho, že mezi Karolínou a Burákem to skřípe. Nejen Burák už totiž nemá zájem ve vztahu pokračovat. Karolína se totiž „zakoukala“ do Lukyho a je to vážnější, než sama čekala. Karolínina matka proto vezme chod událostí do svých rukou.

Tohle bude drahé

Radek se snaží vymyslet, jak co nejlépe prodat Hotel Grand. Jeho plán je zlepšit renomé hotelu a pak jej prodat. Je tu ale problém, svému společníkovi Mirkovi se zatím jaksi zapomněl zmínit o tom, že kromě peněz ukradla jeho bývalka Iveta i byznys s aplikacemi kvůli konkurenční doložce… Radkovi se to samozřejmě nechce řešit a nejraději by byl, kdyby to za něj vyřešila jeho právnička.

Jak vypudit Alenu?

Alena se rozhodla upevnit svůj vztah s Kohoutem a chce se k němu nastěhovat. To by ovšem znamenalo, že se musí odstěhovat Broněk i Aleš a tady začíná jít do tuhého. Mužské trio společně vymyslí taktiku – Alenu se rozhodnou vypudit silným kalibrem, Kohoutovou bývalou manželkou Zuzanou. Ani ona ale nebude dostatečně silná na to, aby Alenu vypudila. Největší kalibr na své odhalení ale ještě čeká! Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.