Irena a Monika podrazí Renátu. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Pravda, Renáta sice není zrovna kamarádka roku, ale to, co se jí chystají provést Mlejnková a Hobzová, to je možná až příliš tvrdé… Nebo ne?

Od svého manžela se totiž Monika dozví pravdu o Bédovi Vyhnálkovi. A místo, aby Renátě řekly pravdu a užily se její překvapený výraz, rozhodnou se pro daleko drsnější řešení. Nic jí neřeknou a budou jen přihlížet její zkáze! Renáta se už totiž jen třese na to, až koupí s Bédou hotel na Malé Straně…

Mnohem pozitivnější je vývoj událostí u Veruny. Její nový objev Pavel ji totiž pozve na rande a světe div se, rande dopadne skvěle. Vypadá to, že se blýská na lepší časy!

Také Anna se ocitá v poněkud zoufalé situaci. Tom ji vyhodí z bytu i práce a ona nemá kam jít. A jako hrdé ženě se jí samozřejmě nechce pověsit se na Karla Trébla…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.