Jana má v Ohnivým kuřeti smůlu. Bude muset začít makat!

Od doby, co se Veruna a pan Jíša dozvěděli, jak se to má s Janiným studiem, respektive vyhazovam, začnou slečince těžké časy.

Mike se snaží dovolat Kláře, ale nedaří se mu to. Začíná mít o ni proto strach.

Soňa a Leoš si užívají bydlení bez paní Janákové. První ráno se ale moc nevydaří, bez budíčku Arnošta, Aloise a paní Janákové oba zaspí. Ještě, že má přijít do bistra nová posila, Anežka. Bohužel je ale dosti pomalá. Leoš bude muset jak na potvoru opustit bistro a bude to tedy dost Saigon!

Burák má v Ohnivým kuřeti problém

Burákovi se stále nevrátila chuť. Vše se ale snaží zatím před Macátkem a Mikem tutlat. Otázka je, jak dlouho to může takhle fungovat.

Poté, co se Veruna a její otec dozvěděli o Janině vyhazovu ze školy, čeká Janu skutečná práce. Nastupuje jako posila k messenegerovi Vojtovi. Janičce se ale samozřejmě nechce, neustále argumentuje tím, že se potřebuje učit do školy. Jenže ouha, do ní má nastoupit (a jestli vůbec) až za tři čtvrtě roku. Práci s Vojtou dost bojkotuje.

S Janou je vymalováno

Pan Jíša tedy vezme věci do svých rukou a Janu se pokusí uplatnit v Hotelu Grand. Janičku napadne, že by se domluvila s Radkem, aby se tvářil před otcem, jako že ji zaměstnává. Vše se ale zvrtne:

Robi maká na svém „projektu“, kopíruje obrazy. Protože se ale jedná o větší zakázku, vyšle raději Toma, aby obrazy nafotil, aby měl jistotu správné barevnosti. Budoucímu okradenému, Konopáskovi, s nímž se Robi spřátelil, aby měl Tomáš volný vstup do jeho domu, se to ale nezdá.

Rozhodne se tedy vylepšit zabezpečení svého domu, což Robimu do karet moc nehraje. Ještě, že má svého muže Simona.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.