Jarda si v Ohnivým kuřeti splnil další sen. Aniž by o tom rodina věděla

Ohnivý kuře II (65) - upoutávka

To by se mu mohlo ale také tvrdě nevyplatit! Aniž by o tom věděla jeho manželka nebo sestra, pořídil si pěstitelskou pálenici. A dokonce na dluh!

Klára s Mikem řeší, jestli od nich Burák koupí hotel Grand, aby se tak zbavili Jiřího. Byli by rádi, kdyby jej koupil symbolicky za korunu. Od právníka se bohužel dozvídají, že by se takto jednalo o účelovou koupi a prodej by tak mohl být napaden a od Jiřího by jim stejně nepomohl.

Klára neví, kudy kam

Klára začíná být z celé situace zoufalá. Už ani Veruna ji nedokáže rozveselit.

Do cukrárny za Klárou přijde Denis a posílá ji za Jiřím s tím, že je to pro její dobro. Klára ale už nechce mít s Jiřím co dočinění.

Jardovo velké tajemství

Celá rodina Slepičků se zase neustále snaží před okolím skrýt jejich závratné bohatství získané z dědictví. Největší nervy ze všech má ale Jarda Slepička, který je v očekávání získání lihovaru. Své rodině totiž stále nic neřekl, ale štamgastům už je to jasné!

Navíc se vše rovnou odhalí před štamgasty a ti samozřejmě hned prokouknou, že je v tom všem nějaká kulišárna.

Kohout už nemá nervy na to žít se svým synem Broňkem. Jeho životnímu stylu to totiž moc neladí…

Nakonec jej není schopen odvést, dokonce přijede i Kohoutova bývalá manželka. A ta se zakouká do Aleše. Bohužel jaksi neví, že Aleš nemá o ženy vůbec zájem…

22:00 – 22:49 – Zábava pro Kohouta

Z(a)tracené rybičky

Pan Jíša začíná Karolíně pomáhat v bistru s rozvozem. Karolína se snaží bistro všelijak vyzdobit a zútulnit. Bohužel se vrhne i do vaření, což by samo o sobě nebylo tak špatné. Aktérem jeho kuchařského umění se bohužel stane i jedna z živých dekorací bistra…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek