Klára udělala radikální řez. Jaký? Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

V poslední době se Klára pohybuje mezi svou dcerou Didi a dvěma muži, otcem Didi Danem a svým současným partnerem Mikem. Teď se ale rozhodla celou situaci rozlousknout…

Kromě toho Jarda Slepička konečně odhalí, do koho že se to Aleš z jejich rodiny zamiloval. A bude z toho dost překvapený. Ale Aleš se nezdá, v závěru dokonce Jardovi zachrání život!

Záchranu bude potřebovat i Leoš s Renátou. Renáta se totiž vydá do Prahy za Dražanem, který ji sice prachsprostě odkopl, nicméně ona se s tím odmítá smířit. A Leoš se zase odmítá smířit jak s Renátinou nevěrou, tak s tím, že by od něj žena skutečně odešla…

Mikeovi nakonec vytrhne trn z paty ruská svatba a nakonec pomůže s kšeftem i Veronice s Klárou. Ty dvě budou totiž na ruskou svatbu, i když mají práce nad hlavu, připravovat obrovský svatební dort.

Sdílejte článek
Štítky rozchod Dan Klára

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.