Mike je opět ve hře. Jenže na jak dlouho? Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (74) - upoutávka

Klára se už nějakou tu dobu potácí mezi Danem a Mikem a zdá se, že tentokrát vytáhl Mike svůj trumf. Ale bude to ještě k něčemu? Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Renátina charitativní akce nevyšla úplně podle představ. Vyšla draho, a že by přilákala nové hosty, to se říct nedá! Alespoň tak to vidí Junior. Paradoxně ale Karel Trébl bude spokojený. To Renátě hraje do karet!

Mašle má problém

Pamatujete si, jak Mašle ukradla Slepičkovým recept na živou vodu a domluvila se tak rovnou s lidmi, s nimiž měli Slepičkovi smluvený byznys? Tak teď na to pěkně dojede! „Její“ živá voda je už totiž připravená, ale ouha! Společnost, které měla vodu dodat, ji vyšplouchla. Nemá zájem! Mašle bude tedy muset uhradit všechny náklady a vodu si bude moct „nasolit“. Jenže kde peníze vzít? Otravovat bude nejen Slepičkovy, ale dokonce i Bédu!

Překvapení pro Kláru

A co se týče Kláry, u ní se na jedné straně chystá svatba s Danem, přičemž ale ona sama udržuje vztah s Mikem. Ten pro ni navíc tentokrát bude mít skutečně velké překvapení!

V Grandu bude také veselo. Leoš si totiž konečně přizná, že Soňu miluje. Jenže jak vše řešit? Rozvodem, nebo mimomanželským poměrem?

Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek
Štítky nevěra