Ohnivý kuře čeká velký koncert. Radek z Grandu bude valit oči

Radek z Grandu bude mít v Ohnivým kuřeti trošku problém. Neseznámil se se závazky Hotelu Grand a nyní na něj padá jeden problém za druhým. Třeba domluvený večer v hotelu s živou hudbou pro zájezd turistů.

Chudáka Buráka trápí bolavý zub. Jenže komu není rady, tomu není pomoci, odmítá totiž návštěvu zubaře. Jen aby až se k zubaři konečně odváží, nebylo už pozdě.

Veruna se pořád snaží dotlačit Janu do práce. Dost ji proto naštve, když se dozví, že skončila s prací ve vinárně. Jana argumentuje tím, že přece studuje a její otec vůči ní má vyživovací povinnost. Verunu nicméně napadne, jestli Jana vůbec opravdu studuje. Když to chce ověřit, tvrdě ale narazí. Její otec totiž své dceři věří a odmítá, aby ji Veruna kontrolovala. Veruna ale vezme věci do svých rukou a ona ani otec se nepřestanou divit…

Radek má v Ohnivým kuřeti problém

Radek má problém, do Grandu má přijet zájezd, který očekává večeři s živou hudbou. Radek ale nemá tušení, kde by takovou živou hudbu měl vzít. V případě storna zájezdu by ale musel platit tučnou pokutu. Radek ale nakonec vyzkouší něco opravdu nečekaného!

Jarda Slepička na ulici zahlédne muže, který mu prodal pálenici a měl by mu vyplatit za podvod směnku. Ten ale vinu odmítá a naopak z Jardy udělá vrchního padoucha.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.