Ohnivý kuře: Mike uzavře obchodní partnerství s otcem

Ohnivý kuře (80) - upoutávka

I když Mike a jeho táta nemají zrovna ve svém chování ukázkový vztah mezi otcem a synem, vypadá to, že se blýská na lepší časy. Dívejte se na Primě na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15!

Mike má nový plán, jak přitáhnout lidi do Ohnivýho kuřete. Začít připravovat snídaňové menu. A Burák má taky plán, chce na Mikea přepsat polovinu hospody.

Kluci to rozjedou ve velkém

Jenže Mike má taky plán – rozjet franšízy Ohnivýho kuřete v dalších městech s tím, že by se k nim připojil ještě franšízant a investor. A nakonec budou oba spokojení. Mike se proto sejde s otcem, aby mu nabídl partnerství v projektu, který s Burákem budou rozjíždět. A ten to, světe div se, přijme!

Leošovi se zdá, že je jeho otec smutný. A Soně dojde, že je to dost možná kvůli tomu, že se mu stýská po Anně. A se svou domněnkou seznámí i Juniora. Ten se tomu sice nejdřív zasměje, ale pak mu dojde, že na tom něco možná bude… Junior navíc začne překvapivě Soňu chápat jako součást rodiny a všechno v Hotelu Grand začíná konečně šlapat, jak má.

Anna zpět ve hře

Junior se rozhodne vystopovat Annu. Dojde mu, že po ní jeho děda možná stále ještě touží. A vyšle otce se Soňou, aby zjistili, jak na tom Anna je. A společně se pak s dědou na místo vypraví. Jak to dopadne?

Malvína chce, jak se dalo čekat, rodit doma. Manka s tím absolutně nesouhlasí a snaží se, aby Jarda své ženě tuhle hloupost zatrhl. Jarda sice chápe, že domácí porody mají svá rizika, jenže Malvína má na něj jistý vliv, který ani sestra nepřekoná.

Mikeova maminka má opět problém – že se Martin nebaví s otcem. A jako každá matka dokáže svého syna Mikea donutit, aby zakročil. Ale ouha. Martin je pořádný „býk“ a odmítá se rodině podrobit. Navíc, když ho o to žádá Mike, který ho v jeho očích podrazil.

A co Veruna?

Mike si všimne, že Burák má trošku problém s Verunou a poradí mu, aby s cukrářkou všechno otevřeně probral. A stejně mu radí i Liu a Hany. Burák se rozhodne zajít za Verunou a popovídat si s ní o nich dvou. Jenže Veruna už má domluvený oběd s někým jiným, a to Buráka dost zaskočí!

Sdílejte článek