Ohnivý kuře: Renáta se dozví o poměru Leoše a Soni. A čeká ji rozvod!

Ohnivý kuře (77) - upoutávka

Leoš se všelijak snažil své manželce říct, že se chce rozvést a že udržuje poměr se Soňou. Renáta ho k tomu ovšem ve své sebejistotě nepustila. To všechno se změní v pondělní epizodě Ohnivýho kuřete. Dívejte se od 20.15 na Primě!

Mike chce prodat dům, který koupil pro sebe a pro Kláru. Poměrně záhy se najde potenciální kupec. A světe div se, z kupce se vyklube nádherná šarmantní žena. Mike s ní vyrazí na rande a myslí si, že s ní „půjde“ i do vztahu. Jenže mu dojde, že stále miluje Kláru. Lásce neporučíš!

Mašle má problém

Bába Mašle neustále řeší problém s kamionem Živé vody a začíná ji to niterně ničit. Navíc odmítá za dodávku zaplatit, čímž jí hrozí exekuce celého domu. Ovšem to by nebyla Mašle, kdyby nepožádala někoho o pomoc.

Naopak. Rozhodne se všechno tutlat a nikomu ze Slepičkových nic neříct. Pro ně je to ovšem záležitost ekonomické existence a naštěstí se o exekuční dražbě včas dozví.

Velké odhalení

Do Janových Lázní přijede Zoran za svou milenkou. Kdo by to mohl být? No nejspíš Mlejnková. To ale bude to poslední, co bude Renátu zajímat. Když mu totiž půjde předat pokoj, načape v něm Leoše se Soňou!

Jenže to by to nebyla Renáta, aby měla v úmyslu se složit!

A samozřejmě čeká, že Leoš začne skákat podle jejího. Jenže pozor, věčný podpantoflák Leoš se začíná chovat jako chlap!

Tuhle epizodu zkrátka musíte vidět. Primu laďte v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky koupě domu