Ohnivý kuře: Renáta zůstane bez peněz a bez bytu. Béda rozjel svůj plán ve velkém

Ohnivý kuře (86) - upoutávka

Že to s Renátou špatně dopadne, to bylo jasné. Bédův plán ale vyšel do posledního ťuku a ona nemá vůbec nic. A hlavně hrdost! Dívejte se ve středu na Primě na Ohnivý kuře!

Renáta se probudí sama v bytě a Béda nikde. To ovšem netuší, že Béda je už pěkně daleko. I s jejími úsporami a v podstatě i střechou nad hlavou. Hned dopoledne se totiž dostaví nový kupec Renátina bytu.

Renáta je v háji

A co hůř, namísto milionového doplatku má s sebou jen padesát tisíc korun. To se sice Renátě nelíbí, ale protože se smlouvou bezvýhradně důvěřovala Bédovi, vypadá to, že má smůlu…

Je tak zoufalá, že se dokonce vypraví ke Slepičkům. Tam se jí ale potvrdí ty nejhorší předtuchy. A bohužel ani paní Věra, za kterou ji pošlou štamgasti od Slepičků, jí nijak nepomůže. Béda už u ní totiž nepobývá.

Ani Mike nepomůže

Martin s Hany pokračují ve svém vztahu „na tajňačku“. Liuovi se totiž snaží neustále naznačit, že je spolu pojí víc než přátelství, jenže on to neustále odmítá. Martin je tak zoufalý, že dokonce požádá svého bráchu Mikea, aby mu se vším pomohl. A jak se ukáže, Liu nakonec všechno chápe úplně jinak:

Rozlučková párty...

Veruna je smutná ze vztahu s Pavlem. Její nová láska po ní totiž chce, aby se s ním přestěhovala do Prahy. To ale Verunu fyzicky drásá. Aby také ne, vždyť má všechny, které má ráda, v Janových Lázních. A co cukrárna? Jenže lze lásce vůbec poručit?

Pavel se na rozlučkový večer rozhodne uspořádat párty v Ohnivým kuřeti. Ale možná, že to nedopadne tak, jak si Pavel představoval… A Liu po párty objeví jedno tajemství, které také nečekal!

Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek