Ohnivý kuře: Slávka skočí kvůli nešťastné lásce z mostu!

O svých bývalých partnerech, tedy těch reálných, nikoliv smyšlených, se Slávka v Janových Lázních nikdy moc nešířila. Tentokrát se ale její životní láska zjeví přímo na náměstí. A i když si všichni budou myslet, že se jedná jen o její další smyšlenku, kdepak!

Karolínu s Burákem vzbudí urputné zvonění na dveře. Rozhodnou se zvonění ignorovat, leč Karolíně zvoní telefon s tím, že stojí za dveřmi!

Rodiče se s tím moc nemažou, když jejich dcera bydlí s mužem, tak je jasné, že je potřeba uspořádat svatbu. A to pokud možno, co nejdříve!

Muž pro Janákovou

Soňa s Leošem vyhodnocují akci „chlap pro paní Janákovou“, která se s využitím zelináře moc nevydařila. Naopak. Leč Soňa by celou akci rozhodně nezatracovala a chce v ní pokračovat.

Zelinářovi se nakonec celá situace rozleží a po paní Janákové vyžaduje ještě jednu šanci a odpuštění svého předchozího chování. Aby vystoupil z řady dalších nápadníků, které paní Janáková v jeho pojetí rozhodně má, rozhodne se pro nečekané řešení:

Ani to ale moc nezabere. Objevit se proto bude muset i fiktivní nápadník, který útok zamilovaného zelináře odrazí. Ani tak to ale paní Janáková nevzdává a objevuje se další nápadník… Že by byl on konečně ten pravý?

Zase ta Slávka!

Slávka má špatnou náladu. Smluvila si se svým bývalým spolužákem Malíkem, který se jí po letech ozval, schůzku. Je na sebe ale naštvaná, vůbec se s ním totiž vlastně nechce sejít, vždyť byl poďobaný a ošklivý! Dokonce i Klára s Verunou si myslí, že jim Slávka lže jen kvůli tomu, že se chce vyhnout práci. Ale vypadá to, že to není pravda!

Slávka si skutečně vyrazí na náměstí na schůzku a jaké je její překvapení, když na ni nečeká poďobaný Malík, ale fešák František Halík! Jeho příchod ale Slávku dost rozhodí, František je totiž její životní láskou!

Robi začal umně manévrovat Rorejsem prostřednictvím paní Vopršálkové. U čehokoliv, co řekne, má jistotu, že se donese přímo Rorejsovi. Jenže ani Rorejs není úplný tupec a celá věc mu dojde a rozhodne se vodit zase za nos Robiho on…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.