Ohnivý kuře: Veruna se dozví, že Burák chodí s Karolínou. Šťastná z toho nebude

Ohnivý kuře II (37) - upoutávka

Burák tak nějak své kamarádce Veronice „zapomněl“ sdělit, že chodí s Karolínou, která u něj už mimo jiné bydlí. Veruna se pravdu bohužel dozví tím nejnešťastnějším způsobem.

Didi by ráda jela ke kamarádce na víkend. Klára ale vidí problém v tom, že tam budou spát holky samy, bez rodičů. Didi prostě nekompromisně nepustí. Ve finále bude mít ale úplně jiné starosti. Stalker totiž postoupil k osobnějším konfrontacím.

Neštítí se ani toho vstoupit do Klářina a Mikeova bytu. Klára z toho bude řádně zaskočená. A ačkoliv si bude nejprve myslet, že za všechno může Didi, která je na ni naštvaná kvůli tomu, že ji nepustila za kamarádkou, ukáže se, že je to možná trošku jinak.

Rodina je to hlavní

Malvína dostane obří nabídku na přednáškové turné. Trošku ji ale zaskočí, že by měla přednášky skoro každý den, 52 přednášek za dobu dvou měsíců. To by ale neměla vůbec čas na svoji rodinu. Jarda navíc domluvil skvělý kšeft pro hospodu s prodejem Malvínina jídla. Malvína se proto rozhodne vykašlat se na celé turné, jenže jeho pořadatel se s tím odmítne smířit a nastoupí na Jardu!

Paní Vopršálková se rozhodne zasáhnout, má totiž pocit, že Robi Merylin vykořišťuje s tím, že po ní chce, aby mu každý den vařila. Rozhodne se do věci vložit po svém. Merylino nadšení nechápe ani Mlejnková a Hobzová. Jenže to vypadá, že Merylin to opravdu baví. Jenže jakmile se jednou Vopršálková do něčeho vloží, není již cesty zpět.

Burák si chce s Verunou promluvit o tom, proč jí dosud neřekl, že chodí s Karolínou, a celou věc jí říct. Navlékne to ale tak špatně, že bude mít na krku Hrubešku. A nakonec to dopadne naprosto katastrofálně…

Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek