Ohnivý kuře zažije velké finále mezi Sekalem a Robim

Robi má v Ohnivým kuřeti už nějaký ten pátek potíže se Sekalem, zločincem, proti němuž má svědčit v soudním řízení. Sekal se ho snaží odstranit.

Mezi Klárou a Mikem to trošku skřípe. Mike je totiž pořád v práci a vůbec nemá čas ani na ni ani na Didi. Didi ale momentálně řeší něco úplně jiného – svého tátu Daniela.

Zajímavý plán

Sekal zajal Merylin, Robi to sleduje od Leoše a snaží se vymyslet, jak ji ze zajetí dostat. Naštěstí má nainstalované v bytě kamery a vidí, že je jeho láska v pořádku. Díky Leošovi ho napadne, jak na Sekala – v bytě vypne proud!

Jenže jak postupovat dál? Sekalovi zanedlouho dojde, kdo má prsty v náhodném výpadku proudu a začne mu docházet trpělivost. Přijdou výhrůžky, že Merylin zabije, a to Robi nemůže dopustit!

Grand opět na prodej

Radek stále věří tomu, že ho jeho Iveta nezradila. Opak je ale pravdou, Radek přišel úplně o všechno, o peníze i o Ivetu. Pod vlivem své právničky se rozhodne Hotel Grand prodat. Za Radkem navíc přijde jeho společník Mirek, který se právě dozvěděl o zpronevěře a o tom, že přišel o všechny peníze.

Veruna je vytížená kurzy cukrářství, a protože vidí, že je její kamarádka Klára ve špatném rozpoložení, vymyslí, že by mohla vést kurzy i ona sama. Klára má ale trochu jiný plán – rozjet frenčízy cukráren.

Jarda Slepička má opět špatný den, štve ho, že nemůže prodávat svoji Slepičkovici. I přes Jonášovo naléhání je ale tvrdohlavý a odmítá svůj byznys legalizovat. Do ruky to ale vezme Rapid a samozřejmě to nebude za správný konec. Že by nakonec Jonášův plán nebyl tak špatný?

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.