Renáta je zase ve hře. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře II (64) - upoutávka

Na Jiřího je totiž třeba nasadit trošku těžší kalibr než běžné slušné lidi. Proto nastupuje "do boje" Renáta.

Klára je úplně vedle z toho, jak si Jiří „ošéfoval“ Hotel Grand a znemožnil jí jej v následujících letech vyhodit. Klára se chce s Jiřím domluvit, to se ale moc nedaří. Naopak Jiří vše popírá, dokonce i stalking.

Co s tím?

Klára netuší, jak z celé situace ven. Mikea napadne převratná věc – co kdyby do situace přizvali Renátu? Protože podle jeho názoru je třeba vytlouct klín klínem. A na člověka kalibru Jiřího je třeba nasadit těžký kalibr!

Veruna propočítává, kolik jim zbyde peněz z výhry, když se poplatí všechny dluhy jejího otce. Moc radostné počty to nejsou!

Sledovačka

Pan Jíša začíná pracovat v cukrárně jako rozvoz dortů. Aby ale náhodou opět nezamířil do herny či sázkové kanceláře, rozhodne se, že její otec bude nosit hodinky s GPS. To se ale Jíšovi samozřejmě vůbec nelíbí.

Slepičkovi se neustále snaží před okolím skrývat a bránit své dědictví. Moc se jim to ale nedaří. Dokonce Slepička odmítne i Olíkovi koupit nový notebook, který by ovšem syn skutečně potřeboval. Zasáhne Malvína?

Kupodivu i Manka je ve stresu, aby se informace o jejich financích nerozkřikla. Jenže toho se bude dosahovat jen těžko! A stejně jako Jarda má možná oprávněné obavy, že to bude právě Malvína, která tlakům okolí podlehne.

Zejména Jardu ale dotazy na půjčky od všech pořádně štvou, a přitom už sám kuje pikle ohledně lihovaru.

Podnikatelský záměr

Kohout má další skvělý nápad, jak vydělat peníze. Prodávat v hezké lahvičce obyčejnou vodu a prohlašovat ji za zázračný nápoj, který vyléčí všechny neduhy. A její prodejní potenciál vyzkouší hned na Aleně.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek