Renáta má průšvih. Dražan ji začne vydírat. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (39) - upoutávka

Situace s Hotelem Grand začíná nabírat vysoké otáčky. Do hry se totiž dostane známý Roberta Dražana, pěkný gauner, který začne mít o Grand stejně jako Angličané eminentní zájem. Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.

Tréblovi a Hotel Grand čeká jednání s anglickým holdingem. V Hotelu Grand se mají zároveň sejít Angličani a náměstek ministra spolu se starostou Mlýnkem. Renáta je odhodlaná se stůj co stůj dozvědět, o čem „honorace“ debatuje, protože by z toho mohla samozřejmě těžit. Nakonec ji ale předběhne Robert Dražan, který se kvůli získané informaci uvrtá do spojení se známým. Ten jej přesvědčuje, aby Renátu donutil podepsat smlouvu s ním a nikoliv s anglickým holdingem. Dokonce nabízí i víc peněz. Za holdingem si ale stojí Karel Trébl a Dražan zase Renátu vydírá tím, že Tréblovi prozradí, jak je to ve skutečnosti s finanční situací Hotelu Grand. Renáta se ocitá ve skutečně svízelné situaci…

Veronika zase řeší, co se děje po rozchodu s Markem. Zdá se jí podezřelé, že ani nevychází, a má strach, jestli si něco neudělal. Na druhou stranu pragmatická Klára je přesvědčená o tom, že Marek je relativně v pohodě a Veruna za ním v žádném případě nesmí vyrazit a utěšit ho. Do pitomého vztahu by tak spadla zase!

Rodinné vztahy bude muset řešit i Mike. Nejenže za ním už úplně normálně jezdí jeho máma, ale znenadání se objeví i jeho bratr. Jak to sourozenci, kteří se tak dlouho neviděli, zvládnou? A jak to zvládne Renáta?

Dívejte se na Ohnivý kuře v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek