Renáta má s Miluškou jasné plány. To má ale Leoš taky!

Renáta chce prostě svoje peníze, o které ji okradl Béda, a je schopna pro to udělat cokoliv. S touto realitou se ale její bývalý manžel Leoš odmítá smířit!

Leoš díky svému drobnému pátrání odhalil pravdu o tom, jak je to s Renátou, guru Jéňou a Miluškou. Jeho obavy se potvrdily, Renáta chce Milušku oškubat o peníze prostřednictvím koupě kondenzátoru galaxií, samozřejmě zcela bezcenného krámu. Renátě se snaží vysvětlit, aby Milušku nepodváděla, jenže Renáta na to má jiný názor.

Kdo chce skutečně koupit zázračný kondenzátor?

Leoš ale podobnou krádež odmítá dopustit. Jenže ani Miluška mu nevěří, pojala totiž pod vlivem Renáty podezření, že se jí Leoš snaží koupi vymluvit, aby si onen zázračný přístoj mohl koupit pro sebe...

Podaří se nakonec Leošovi starou paní přemluvit, nebo Renátě její plán vyjde?

To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.