Renáta má s Miluškou jasné plány. To má ale Leoš taky!

Renáta chce prostě svoje peníze, o které ji okradl Béda, a je schopna pro to udělat cokoliv. S touto realitou se ale její bývalý manžel Leoš odmítá smířit!

Leoš díky svému drobnému pátrání odhalil pravdu o tom, jak je to s Renátou, guru Jéňou a Miluškou. Jeho obavy se potvrdily, Renáta chce Milušku oškubat o peníze prostřednictvím koupě kondenzátoru galaxií, samozřejmě zcela bezcenného krámu. Renátě se snaží vysvětlit, aby Milušku nepodváděla, jenže Renáta na to má jiný názor.

Kdo chce skutečně koupit zázračný kondenzátor?

Leoš ale podobnou krádež odmítá dopustit. Jenže ani Miluška mu nevěří, pojala totiž pod vlivem Renáty podezření, že se jí Leoš snaží koupi vymluvit, aby si onen zázračný přístoj mohl koupit pro sebe...

Podaří se nakonec Leošovi starou paní přemluvit, nebo Renátě její plán vyjde?

To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.