Renáta začíná mít v Ohnivým kuřeti silnou konkurenci – guru Jéňu!

Jako svůj hlavní zdroj příjmů si již Renáta stanovila důvěřivou Milušku. Jenže ouha, na Milušce už jeden takový "parazit" nalepený je, a to guru Jéňa, v pražských podvodnických kruzích známá to postava. Jak se s ním Renáta vypořádá?

V Ohnivým kuřeti se chystá velká akce, kdy se má v hospodě konat sraz snowboarďáků. Tedy alespoň Mike v to věří, bohužel to ale nedopadne dle jeho představ. Možná, že ale klukům přece jen bude přát štěstí. Faktem však zůstává, že masivní tah Grandu na Ohnivý kuře se Radkovi a Svěcenému povedl, tržby Kuřete jdou sice pomalu, ale konstantně dolů…

Renátě se do Janových Lázní konečně vrátila Miluška. Renáta je ráda. Vidí to jako velkou příležitost, že jí bude moci konečně prodat kondenzátor galaxií. Vyjeví se ale závažná komplikace, Miluška chce koupi konzultovat se svým pražským guru Jéňou. A s guru Jéňou to bude pořádný oříšek!

Guru Jéňa totiž Milušku chápe stejně jako Renáta, jako dobrý zdroj peněz. Rozhodně nemá jediný zájem na tom, aby z Milušky tahal peníze ještě někdo další. A Renátě to také hezky vysvětlí. Jenže to se přepočítal, Renáta je kalibr, který by dráždit neměl!

Renáta se guru Jéňou v Ohnivým kuřeti nenechá zastrašit

Renátina fantazie totiž dalece přesahuje většinu obyčejných podvodníků. Pro kontrolu kondenzátoru galaxií si dokonce nechá vyrobit i falešné měřicí přístroje.

Jardovi Slepičkovi pořád volá Krtek, který po něm bůhvíco chce. Tedy bůhvíco, Krtek chce peníze, tedy splátku v dřívějším termínu. Hrozí Jardovi velkými problémy, pokud nebude splácet, co si smluvili. Jenže Jarda peníze opravdu nemá. Ani z hospody, ani z lázní.

Do celé situace vstoupí Božka, která se pokusí Krtka obměkčit. Jenže s Krtkem je těžké pořízení…

Kohouta doma přepadne jeho bývalá manželka Zuzana s Broňkem, kterého u Kohouta nechá. Broněk a Zuzana si vsugerovali, že Táňa je Kohoutova dcera a za svým názorem si pevně stojí.

Uvěří Kohoutova rodina, že Táňa opravdu není jeho dcera? Obměkčí Božka Krtka, nebo bude mít Jarda Slepička opravdu velký problém? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře a dozvíte se to!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.