Sledujte nový seriál Ohnivý kuře již dnes večer na Primě!

Ohnivý kuře (1) - upoutávka

V sobotu večer si na Primě užijte v exkluzivní předpremiéře dvoudíl nového komediálního seriálu Ohnivý kuře. Začínáme ve 20:15!

O čem to vlastně bude? Dva kámoši, Mike a Burák konečně po dvanácti měsíců vychází z vězení. To, jak se tam dostali, je vlastně záležitost docela komická, prozrazovat vám to ale nebudeme. Dozvíte se to v dalších dílech!

Důležité je, že Burák zdědil v Janových Lázních po svém strýci hospodu. Jenže nebyl by to komediální seriál, aby vše proběhlo bez komplikací. Za zády budou mít Mike a Burák neustále probačního radu Macátka, který se kluky bude snažit stůj co stůj vrátit zpět "do lochu". Ani s oním zděděným podnikem to nebude tak žhavé. A co hůř, pro slušné žití je přece třeba vydělat si nějaké ty peníze, ale Mike s Burákem na sebe přímo lepí problémy, a než aby peníze získávali, spíše se zadlužují...

Vše se bude točit kolem jídla

Nečekejte ovšem žádnou tragédii, oba kumpáni k životu přistupují s nadhledem a větší než malou dávkou humoru. V předpremiérovém dvoudíle se seznámíte rovnou i s dalšími obyvateli Janových Lázní. A vše se bude točit kolem gastronomie!

Na náměstí Janových Lázních totiž sídlí hned několik zařízení. Hotel Grand, který vlastní rodina Tréblů. Dále tam najdeme hospodu U Slepiček, kde "operuje" akční Manka se svým snílkovským bratrem Jardou a jeho éterickou manželkou Malvínou.

Nejvíce však chlapcům paradoxně učaruje cukrárna, kterou provozuje krásná Klára se svojí vysmátou kamarádkou Verunou. Kdepak, život musí být sladký, ať se děje, co se děje.

Sousedy Mika a Buráka je Vietnamec Liu a jeho krásná dcera Hany, který na náměstí provozuje svoji večerku. Přemýšlíte občas, jak se u nás Vietnamcům žije? Sledujte Liův videoblog, který najdete na stránkách Ohnivýho kuřete!

A pozor, jestli máte mlsný jazyk, čtěte dále! Protože se bude v seriálu Ohnivý kuře všechno točit kolem dobrého jídla, na konci každého dílu se dozvíte skvělý recept. Pokud si ho nestihnete z obrazovky poznamenat, nevadí. Vždy po odvysílání jej najdete na webových stránkách pořadu Ohnivý kuře společně s videoreceptem, kde vám zkušený kuchař přesně ukáže, jak při vaření postupovat.

Sledujte exluzivní dvoudíl již tuto sobotu ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek