Startuje druhá sezona Ohnivýho kuřete. Co je nového?

Ohnivý kuře II (1) - upoutávka

O čtyři měsíce později od posledních událostí zastihneme Verunu, jak se vypravuje na svůj první kurz do Pavlovy akademie. U Slepičků je zase veselo s dvěma nemluvňaty, a Macátko? Ten má na krku přímo kapitální problém. Na novou epizodu se dívejte v pondělí od 20.15 na Primě!

Kromě výuky se, světe div se, u Veruny nic nezměnilo, je stále ve vztahu s Pavlem a stále jim to klape. Klára a Mike bydlí nyní v novém domě, Veruna s kocourkem Bertíkem zase v Klářině bývalém bytě.

Učit teenagery je peklo

Veruna je z výuky samozřejmě nervózní, ale jako zkušenou cukrářku ji přece nemůže nic zaskočit. To ovšem netuší, že to nebude kurz pro dospělé, co má vést, ale hodiny cukrařiny pro „puberťáky“ ze soukromé základní školy. S nimi si Veruna užije. Její žáci na ni budou naprosto kašlat, a ona bude s rozumem v koncích.

Ještě že má Buráka, který jí jako správný kamarád dokáže vždycky dobře poradit a pomoci!

Za Macátkem si přijde jeho Ruska Máša, aby s ní odjel do Ruska. Jenže Emilkovi se tam vůbec nechce. A nebyli by to Mike a Burák, aby nepřišli s perfektním nápadem, jak Macátkovi pomoci z problému vybruslit:

Jarda a Malvína, ale v podstatě všichni, kdo obývají dům, jsou vedle z malé Ivanky. Ta totiž neustále řve a brečí a nikdo neví proč. Zejména Malvína je z malé „na nervy“. Vůbec se totiž nemůže vyspat, protože Ivanka se nechá zklidnit pouze její přítomností. Snažit se budou i štamgasti, aby vymysleli, jak mladou uklidnit, protože začínají cítit, že jde do tuhého. Nakonec ale zcela inovativní záležitost vymyslí Malvína, Jarda bude totiž Ivanku kojit!

Ptáte se jak? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek