V Ohnivým kuřeti vážně zklame Jíša Veruninu důvěru. Čím?

Ohnivý kuře II (46) - upoutávka

Jak prorokovala Veruně už před týdny Slávka, náhlý příjezd Dušana a jeho druhé dcery Jany za Veronikou do Janových Lázních nebyla náhoda. Veruna jí sice nevěřila, ale vypadá to, že Slávka měla nakonec pravdu…

Jarda Slepička upadá stále do horší deprese. Manka v hospodě nestíhá, jenže Jarda její prosby o pomoc naprosto sabotuje s vidinou, že ho sestra akorát sprdne. Jenže tentokrát je v tom Manka nevinně, Malvína se v hospodě zranila. Dokáže se Jarda konečně vzchopit?

Skutečně Marika krade?

Marika a Macátko zůstanou v Ohnivým kuřeti sami, protože Mike a Burák musí na služební cestu. Z kasírky v Ohnivým kuřeti mezitím zmizí poměrně velký finanční obnos. Macátko se snaží hodit všechno na Mariku, jenže ta má v rukávu trumf – bývalý bachař ji ke kasírce ani nepustil.

Alena je nekompromisní podnikatelka, která dokonce předčí i Kohouta. Tomu se totiž nelíbí, že by zájemkyním o Alešovo sperma měli dávat materiál od Baťky. Navíc Aleš objeví leták na lázně plodnosti, což ho pěkně popudí. Tak musí Kohout zaimprovizovat!

Nakonec ale na Kohouta všechno praskne a Aleš z toho bude pořádně naštvaný. Jenže Aleš překvapí a rozhodne se sám do celé věci vložit. Nejvíc ho totiž popudí, že o nočním provozu lázní neřekl Jardovi a dělal vše za jeho zády.

Za Slávkou do cukrárny přijde muž s tím, že se zná s jejím partnerem Dušanem Jíšou, jenž ho za ní poslal, aby mu za něj splatila dluh. Vše je trochu podezřelé, jenže když se vše snaží říct Veronice, ta to bude považovat za Slávčiny klasické výmysly.

Napříště, když muž přijde, je už v cukrárně i Veronika. Vypluje najevo, že muž půjčuje finanční obnosy výhradně na měsíc, takže to znamená, že si oněch dvacet tisíc musel půjčit už v době, kdy byly s Janou u Veruny.

A aby toho nebylo málo, objevuje se další muž, jemuž Jíša dluží, a to dokonce sedmdesát tisíc! Bohužel to ale není jediná směnka, kterou musí Jíša splatit.

Jak se k celé věci Veruna postaví? Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek