V pondělí do Ohnivýho kuřete dorazí nová kuchařská star! Pojďte se s ní seznámit

Ohnivý kuře - Hvězda Robert Dražan

Junior převzal kuchyni v Grandu. A přes menší kiks s "farmářským" kuřátkem chce gastronomii v Janových Lázních pozvednout a se svým plánem se rozhodne seznámit i zaměstnance hotelu, kterým se v současnosti po Daveově návštěvě řadí taky Mike a Burák. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete!

Jeho plán na to, jak gastronomii v Hotelu Grand pozvednout, je totiž volba nového šéfkuchaře. Tím nebude nikdo jiný než superznámá televizní hvězda Robert Dražan. Makat se mu sice moc chtít nebude a s Mikem a Burákem taky dvakrát dobře nevyjde, ale když si ho Junior díky svým skvělým kontaktům z akademie přitáhl, není proti tomu slova...

To v Hospodě U Slepiček bude (alespoň chvíli) veselo, Jardovi totiž konečně přivezou jeho vysněný pivovárek! Pro samé starosti a radosti s novým pivovarem ale Jarda zapomene na úkoly od Manky a hlavně na Mašlíkovou, o kterou se měl postarat a říct jí o novém pivovaru. Pošle za ní Olíka, který si to ale pěkně odskáče!

Bábě Mašli ale není ani Olík dost a pomstí se rovnou i Mance, která už sama sebe vidí na dovolené, ale kvůli Mašli bude moci jít tak maximálně pro rohlíky do krámu.

Do skoku nebude ani Mikeovi, kterého opět doběhne jeho láska k ženám. Vábení Soni není schopen odolat, ale pomůže v nesnázích i Kláře, která ho fascinuje svojí nedostupností. A protože na něm jeho fascinace krásnou cukrářkou začíná být trochu vidět, i od hodné Soni se dočká pěkných naschválů!

Mrkněte se upoutávku:

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek