Vybere si Burák Verunu, nebo Karolínu? Dozvíte se ve čtvrtečním Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře II (54) - upoutávka

Jaké to asi je bý jako mezi dvěma mlýnskými kameny? Burák se o tom zanedlouho přesvědčí…

Karolína si plánuje, jak s Burákem vyrazí společně nakupovat. Burák si ale nemůže vzít volno. To je pro Karolínu super argument, jak si „zaprudit“ kvůli Veruně. Burák tedy nakonec pošle Karolínu nakupovat talíře a výbavu do bytu samotnou… A to nebude moc dobrý nápad! Navíc začíná být evidentní, že se Burák ocitl mezi dvěma ženami, nejlepší kamarádkou Verunou a přítelkyní Karolínou. Kterou z nich si vybere?

Robi je zklamaný

Robi se od Rorejse dozvídá, že bude v Janových Lázních muset strávit ještě asi o půl roku déle, než se předpokládalo. S tím se odmítá smířit.

Jenže to vypadá, že Sekal, proti kterému má svědčit, se opět probudil k aktivitě. Robi má ale stejně pocit, jestli to náhodou nebude opět nějaká Rorejsova hra.

Děsivá budoucnost

Leoš se Soňou už jsou úplně vyždímaní ze soužití s Arnoštem a paní Janákovou. Také Leoš se ale odmítá smířit s tím, že stráví zbytek života po jejich boku a rozhodne se jednat. Seznámí Arnošta se svým známým, realitním agentem, aby mu pomohl sehnat nové bydlení.

Aleš už se těší na to, až se setká s Kohoutovým synem Broňkem. Navíc si pořád myslí, že si Kohout svého syna vymyslel. Broněk ale nakonec za otcem skutečně přijíždí. A hned při jeho příjezdu je jasné, že to s ním nebude nic jednoduchého.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek