Láďa Hruška spí v hruškách a vyleká soutěžící. Nabídne hostům legendární kůžičky?

Prostřeno! XXVI (1) – Hruškovo bydlení

V pondělí se v premiérovém dílu soutěže o nejlepší menu představí moderátor a král vychytávek Láďa Hruška. Hosty pozve do svého pražského útočiště plného výrobků z jeho pořadu, květin, které zachránil od popelnic, a nebude chybět ani postel s hruškovým povlečením.

Soutěž amatérských kuchařů v pondělí zahájí Láďa Hruška. Jeho soupeři sice vědí, že se tento týden ponese v duchu Láďova vychytaného pořadu, o jeho účasti si ale netroufnou ani uvažovat. Tušení bude mít jen Radka, které se bude zdát „podezřelá“ jedna položka v menu. Když pak hosté dorazí, během lehce rozpačitého přivítání na ně Láďa jednotlivě vyskakuje z úkrytu jako čert z krabičky. „Povedlo se to, dobré překvapení,“ pochválí hostitele Tereza.

Vzhledem k Láďově zálibě v kulinářských experimentech budou všichni v napětí, co dostanou na talíř. Jak dopadnou špenátové minikarbošky, polévka z ledového království, husokuřátko z jednoho pekáčku s petrželkovým knedlíkem a krteček ve skleničce? Menu je to opravdu nápadité, obzvlášť polévka jedovaté barvy, kterou Láďa připraví poprvé v životě.

Hosté při šmejdění zjistí, že Láďa miluje květiny, a Tereza se diví, že při jeho pracovním vytížení dokáže všechny udržet naživu. Nejvtipnější je ovšem návštěva ložnice. Láďa je na své jméno tak hrdý, že v hruškách i spí. „Nezklamal, má hruškové povlečení,“ překvapeně okomentuje Marcela. „To se musí hrozně blbě shánět,“ míní Míra.

Podívejte se, jak Láďa vítá zmatené hosty:

Na kůžičky je Láďa expert

Do hlavního chodu hostitel zakomponuje i úkol týdne. Tím je recept z jeho pořadu s vychytávkami. Láďa připraví extra křupavou kůžičku, kterou potře speciální marinádou. Jelikož je na kůžičky expert, kuřecí maso k hlavnímu chodu dopadne na výbornou. A co je to vlastně husokuře? V podání Ládi jde o baby kuřátko pečené s hruškami a zelím. K němu podává petrželové knedlíky, do kterých přidá shiitake houby. Ty ovšem takový úspěch mít nebudou. Proč tomu tak bude, uvidíte vpodvečer.

Jako zábavu si hostitel připraví parodii sebe sama. Každý z hostů bude muset imitovat Láďu Hrušku tak, jak ho znají z televize. Jak soupeři ohodnotí Láďovo snažení? Odpustí mu nepovedený knedlík a rozpačitou zábavu?

Sdílejte článek
Štítky Vychytávky Ládi Hrušky hruška Prostřeno! hrušky bizár Láďa Hruška premiérové díly knedlík bydlení FTV Prima vaření Láďa Hruška kůžičky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.