Láďa Hruška v kulinářské soutěži bojuje s kolegy. Kdo půjde tvrdě po výhře?

Prostřeno! XXVI (1) - upoutávka

Speciál tohoto týdne bude vychytaný. Hned pondělním hostitelem totiž bude moderátor Láďa Hruška, u jehož stolu se sejdou tři ženy a další muž. A je nutno podotknout, že všichni budou velmi překvapení. Jak si vychytaný týden užijí, komu to u plotny půjde nejlépe a jaké triky zaujmou ostatní?

Jak s kartami zamíchá úkol týdne, kterým je příprava nejlegendárnějšího a nejvychytanějšího receptu z pořadu Ládi Hrušky? Komu se povede zakomponovat jej do menu tak, aby si ostatní nevšimli, že jde o něco navíc? Dojde na spory, nebo bude u stolu vládnout pohoda a klid? Jedno je jisté – premiérová soutěž amatérských kuchařů bude zajímavá od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu.

Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. I ta totiž bude do detailu vychytaná. Nebude ale nouze ani o napětí. To vše už v pondělí ve zcela nových dílech kuchařské soutěže! Tento týden bude plný výzev i překvapení. Dívejte se na TV Prima každý všední den vpodvečer a dozvíte se víc. Soutěžící budou i tentokrát bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte kulinářský souboj od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Moderátor Láďa (44) byl pro tento speciál osloven a nabídku s radostí přijal

Láďa pracoval jako učitel, novinář, redaktor, editor a moderátor. Jeho aktuální profesí je průvodce hobby magazínem. Láďa je oddaný své rodině a práci na 100 %. Pokud by vyhrál, peníze by věnoval na charitu. Jak se mu bude vařit pro neznámé hosty, kteří ale nejsou tak docela neznámí a už se s nimi ve svém profesním životě setkal? Sledujte už v pondělí, jak proběhne milé přivítání a setkání. Láďa bude podávat špenátové minikarbošky, polévku z ledového království, husokuřátko z jednoho pekáčku s petrželkovým knedlíkem a jako dezert bude krteček ve skleničce.

Úterý: Důchodkyně Marcela (74) s účastí v soutěži s ohledem na věk váhala

V pořadu již účinkovala v roce 2018 a ví, že je to trochu náročné, nutkání ale bylo silnější. Marcela miluje výzvy. Několikrát účinkovala v regionálních pořadech, v České televizi i v pořadu s Láďou Hruškou. Pokud by vyhrála, peníze by použila na hezký pobyt s rodinou. Soutěžní menu si vybrala, protože je to odlehčené, zdravé a netradiční pojetí hybridní kuchyně s orientálními a balkánskými prvky. Jako zábavu si pro své hosty připraví zábavný workshop – autorská metoda stop–start na bleskové zvládání stresu. Jak se jí podaří vyrovnat se stresem v kuchyni? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Mechanik Miroslav (36) pracoval jako zkušební technik, nyní je mechanikem

Má manželku a dvě holčičky. Bydlí v okrajové části Plzně. S rodinou rádi cestují. Účast bere jako dobrou zkušenost. Účinkoval v pořadu Ládi Hrušky jako mistr grilu. Jídla pro své menu si vybral, protože by je měl zvládnout dobře připravit. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru detektor lži z pořadu Partička. Jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu.

Čtvrtek: Maminka na rodičovské dovolené Tereza (31) má dvě děti a spoustu energie

S natáčením má zkušenosti z pořadu Ládi Hrušky a v souvislosti s pole dance dělala několik rozhovorů. Jídla pro své menu si vybrala, protože je mají doma rádi a v jejich přípravě si je jistá. Výhru použije tam, kde je třeba – konkrétně zatím není rozhodnutá. Pokud bude pěkné počasí, jako zábavu by si ráda připravila bojovku na zahradě. Účast v tomto speciálu se jí líbí, protože se těší na fajn lidi, kteří se vzájemně obohatí a stráví společně příjemný čas. Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukou.

Pátek: Scenáristka Radka (50) svou práci miluje

Radka má dcery Rozálii (18 let) a Julii (5 let) a partnera Jaroslava. Jejich život je fajn a Radka by nic neměnila. Tento speciál je pro ni jako stvořený – zná se dobře s Láďou a k jeho pořadu patří. Doufá, že v rámci její účasti v soutěži vznikne pěkný díl, který potěší diváky Láďova pořadu i ty, co se kdy na pořadu podíleli. Svá jídla si vybrala, protože patří mezi její oblíbená. Chléb kdysi pekla na natáčení pro štáb a recept na bylinkové máslo si půjčí od Ládi, jenž ho připravoval před šesti lety ve svém pořadu. Kolik za své menu získá bodů? Dívejte se už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.