Láďa Hruška ukáže spaní na hruškách a vyleká soupeře. Dojde i na křupavé kůžičky

Prostřeno! XXVI (1) - První setkání

V pondělí se v reprízovaném dílu soutěže o nejlepší menu představí moderátor a král vychytávek Láďa Hruška. Hosty pozve do svého pražského útočiště plného výrobků z jeho pořadu či květin, které zachránil od popelnic, a nebude chybět ani postel se speciálním povlečením.

Soutěž amatérských kuchařů v pondělí zahájí Láďa Hruška. Jeho soupeři sice vědí, že se tento týden ponese v duchu Láďova vychytaného pořadu, o jeho účasti si ale netroufnou ani uvažovat. Tušení bude mít jen jeho spolupracovnice Radka, které se bude zdát „podezřelá“ jedna položka v menu. Když pak hosté dorazí, při lehce rozpačitém přivítání na ně bude Láďa jednotlivě vyskakovat z úkrytu jako čert z krabičky. „Povedlo se to, dobré překvapení,“ pochválí hostitele Tereza. Jeho zdánlivá nepřítomnost však způsobí jenom zmatky. Jelikož soutěžící neví, kdo je hostitel, čeká je dost vysvětlování.

Vzhledem k Láďově zálibě v kulinářských experimentech budou všichni v napětí, co dostanou na talíř. Jak dopadnou špenátové minikarboškypolévka z ledového království, husokuřátko z jednoho pekáčku s petrželkovým knedlíkem a krteček ve skleničce? Menu je to opravdu nápadité, obzvlášť polévka jedovaté barvy, kterou Láďa připraví poprvé v životě.

Hosté při šmejdění zjistí, že Láďa miluje květiny, a Tereza se diví, že při jeho pracovním vytížení dokáže všechny udržet naživu. Nejvtipnější ovšem bude návštěva ložnice. Láďa je na své jméno tak hrdý, že v hruškách i spí. „Nezklamal, má hruškové povlečení,“ překvapeně okomentuje Marcela. „To se musí hrozně blbě shánět,“ míní Míra.

Podívejte se na video, ve kterém hosté šmejdí u Ládi v bytě:

Hrušky podává i ke kuřeti

Do hlavního chodu hostitel zakomponuje i úkol týdne. Tím je recept z jeho pořadu s vychytávkami. Láďa se rozhodne jako úkol připravit extra křupavou kůžičku na hlavním chodu, kterou potře speciální marinádou. Jelikož je na kůžičky expert, vše dopadne na výbornou. A co se vlastně skrývá pod pojmem husokuře?

V podání Ládi jde o baby kuřátko pečené s hruškami a zelím. K němu podává petrželové knedlíky, do kterých přidá shiitake houby. Ty ovšem takový úspěch mít nebudou. Proč? To uvidíte na prima+ a vpodvečer na obrazovkách TV Prima. Jako zábavu si hostitel připraví parodii sebe sama. Každý z hostů bude muset imitovat Láďu Hrušku tak, jak ho zná z televize. Jak soupeři ohodnotí Láďovo snažení? Odpustí mu nepovedený knedlík a rozpačitou zábavu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.