Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Na kterém rande se pozná, zda si budete rozumět?

První schůzku provází vždy nervozita. Snažíme se udělat dojem a také zjišťujeme, zda je zrovna tenhle TEN pravý. To se ale málokdy pozná napoprvé.
Vydáno: 16.11.2018
Na kterém rande se pozná, zda si budete rozumět?
Autor: istock.com Na kterém rande se pozná, zda si budete rozumět?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O prvních schůzkách už toho bylo napsáno mnoho. Všichni víme, že kromě správného výběru oblečení a velice důkladné hygieny bychom se měli zaměřit i na to, abychom neříkali hloupé, či dokonce vulgární vtipy, nekomentovali politickou situaci, nenaříkali na zdravotní problémy a nevyjmenovávali je, nemluvili stále jen o sobě, ale naslouchali i tomu druhému. Zkrátka dobře víme, že se musíme přísně hlídat a dělat dobrý dojem. To je sice pěkné, ale naším cílem je nejen to, aby náš protějšek neutekl, ale zejména to, najít spřízněnou duši, se kterou si budeme rozumět. A to se jen málokdy pozná napoprvé.

Která schůzka rozhodne?

Na druhou stranu to podle moderních psychologů nemusí být běh na dlouhou trať. Někteří se shodují na tom, že rozhodující je už třetí schůzka. Tady dojde, jak se říká, na lámání chleba. Budete-li mít oči otevřené a budete-li se pořádně soustředit, nelze vyloučit, že rande číslo tři bude zásadní. Protože rozhodnout se hned na prvním by mohlo být zbrklé a druhou schůzku nazývejme "zahřívacím kolem". Klíčová je třetí. Tady už jste schopna vypozorovat klady, případně zápory, které se nápadně opakují, a vyvodit z nich závěr.

cholerické projevy?

Jste s ním už potřetí a on při každé sebemenší příležitosti zvyšuje hlas? Pronásleduje vás pocit, že se nemůžete ani nadechnout, aniž by k tomu on dal souhlas? Mluví o tom, že se pohádal s matkou, tetou, že řešil spor s kolegou v práci? Vynadal číšníkovi, že účet, který přinesl, je nestydatý podvod, že káva je studená a polévka moc horká? Utíkejte, seč vám síly stačí.

PŘEČTĚTE SI: 9 VĚCÍ, PO KTERÝCH MUŽI VE VZTAHU TOUŽÍ

Hovoří o mamince?

Už potřetí převedl řeč na téma: maminka. Nenazývá ji matkou, ale právě maminkou, mluví o ní téměř až zamilovaně, s neobyčejnou úctou. Také se kvůli ní opozdil, přiběhl "s jazykem na vestě" a s vysvětlením: "Musel jsem ještě zavézt maminku ke kadeřníkovi." To nevypadá dobře. Máte před sebou typického mamánka, a život s takovým bývá peklo.

Nedá se na něj spolehnout?

Není nic horšího než nespolehlivý partner, o takového se nemůžete opřít v krizové situaci, kterých život přináší neomezené množství. A pokud už v začátcích vztahu cítíte, že partnerovo slovo neplatí, raději co nejrychleji vycouvejte. Zapomíná peněženku, mobil, klíče? Jestli se mu tohle stává už na prvních schůzkách, je jasné, že jste narazili na někoho, kdo žije v chaosu. A to nebývá zrovna ideální partner.

Žárlí?

Hned na první schůzce přísně sledoval, na koho či kterým směrem se díváte. Nápadně dlouho se vyptával na vaše bývalé partnery, což je takhle ze začátku naprosto nevhodné, zejména když jste o tom sama nezačala. Přitom k žárlivosti nemá sebemenší důvod, nic o vás neví, a když se podíváte na číšníka, není to proto, že jste se do něho zamilovala, ale že si chcete objednal kávu. Žárlivci jsou jako partneři jedni z nejhorších. Prchejte!

-em-

Článek je zařazen v: schůzka, rande, láska, Sex, vztah
Reklama