Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Tipy na prodloužený víkend: 6 filmů, které potěší každou ženu

Pryč s podzimním splínem! Užijte si prodloužený víkend s filmy, které si sama vyberete. Svatební zvonění, romantickou lásku, osudovou přitažlivost nebo spalující vášeň?
Vydáno: 27.09.2018
Poslední polibek
Poslední polibek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Než jsme se našli
Než jsme se našli

Než jsme se našli

Romanticky založená Gwen Moss vyrůstala s matkou, která jí neustále vyprávěla příběh o seznámení, svatbě a manželství s jejím otcem. Uzavřený Nick Dawkan naopak vyrůstal s otcem, který si kvůli problémům s alkoholem nedokázal udržet žádnou práci, a proto se rodina musela často stěhovat. Ti dva se poznali jako děti. Jenže pak je život, lépe řečeno Nickovo stěhování, na dlouhá léta rozdělilo. Gwen vyrostla, stala se spisovatelkou a do života jí vstoupila někdejší dětská hvězda, Francesca Lansfield, dnes poněkud zahořklá a pozapomenutá herečka, která má za sebou detoxikační léčebnu. Od Gwen chce, aby napsala její biografii, kterou by mohla vydávat za svoje dílo. Francesca vlastní okouzlující bytový komplex nazvaný La Fortuna, ve kterém – shodou okolností – Gwen bydlí, a starý, historicky cenný dům miluje. Nick, který dostal za úkol místo přestavět, navrhuje staré domy zbourat a místo nich postavit nové. Gwen se rozhodne zahájit křížovou výpravu s cílem zachránit staré domy a její součástí jsou také dopisy, které začne psát do větších i menších novin. A tyto dopisy nejprve zaujmou Nickovu pozornost a poté i jeho srdce.

Podívejte se na celý film.

 

Polská svatba
Polská svatba

Polská svatba

Americká tragikomedie vypráví příběh početné rodiny polských přistěhovalců, kterým s šarmem a neutuchající energií vládne krásná matka dospělých dětí Jadiza. Milující, hrdá a vášnivá žena porodila své první dítě v patnácti letech, ale její potomci jsou k ní připoutáni pomyslnou pupeční šňůrou i v dospělosti. Stejně tak jako své blízké miluje Jadiza život a užívá jej plnými doušky. Rodina jí každý den připravuje plno zážitků. Nejstarší Ziggy zvládá zatím trochu těžko povinnosti novomanžela a tatínka, snacha Sofie by si ještě užívala mládí místo přebalování věčně křičícího dítěte. Mladičká Hala je sice zvyklá na toto emotivní a excentrické prostředí, ale zdaleka ještě nezná svět kolem sebe. Pomalu vylétá z pod ochranných křídel otce Bolka, který je zvláštní kombinací ušlápnutosti a furiantství. Přispěje k tomu i setkání s tmavookým mladíkem v policejní uniformě. Láska se v této rodině ale nevyvíjí obvyklým způsobem. Řídí se instinktem, citem a není v ní místo pro přetvářku. Vše lidské je zde svaté a žádný problém není neřešitelný.

Polská svatba Upoutávka HbbTV
Polská svatba Upoutávka HbbTV

Podívejte se na celý film.

 

Zakázané uvolnění
Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění

Povedený český film je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, OndřejSokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý a další.

Zakázané uvolnění Upoutávka HbbTV
Zakázané uvolnění Upoutávka HbbTV

Podívejte se na celý film.

 

Poslední polibek
Poslední polibek

Poslední polibek

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít… až do okamžiku, než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začne vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků.

Podívejte se na celý film.

 

Podzim v New Yorku
Podzim v New Yorku

Podzim v New Yorku

On je osmačtyřicetiletý, interesantně prošedivělý majitel známé luxusní newyorské restaurace a notorický proutník Will Keane (Richard Gere), ona je dvaadvacetiletá designérka bláznivých ozdob na hlavu a klobouků Charlotte (Winona Ryder). Je to dívka plná nápadů, ale také podivné nostalgie a smutku. Nezkušená dívka a příliš zkušený muž se do sebe bláznivě zamilují. Jenže velké štěstí nemůže nikdy trvat dlouho.

Podzim v New Yorku Upoutávka HbbTV
Podzim v New Yorku Upoutávka HbbTV

Podívejte se na celý film.

 

Naboso
Naboso

Naboso

Nick Keller (Til Schweiger) nemá v životě na růžích ustláno. O práci přichází jak na běžícím páse a jeho rodina, především jeho nevlastní otec Heinrich (Michael Mendl) a jeho bratr Viktor (Steffen Wink), ho považuje za úplného budižkničemu. Jen jeho matka (Nadja Tiller) ho ještě nezatratila. Jako poslední šanci mu na úřadu práce dohodí místo uklízeče na psychiatrické klinice, kde díky jeho nepozornosti jeden z pacientů vypije půl láhve čisticího prostředku a kde se mu také podaří na poslední chvíli zabránit tomu, aby si mladá Leila (Johanna Wokalek) vzala život. Ani jedna z těchto události nezůstane bez následků. Nick dostane padáka a je úplně na dně. Leila pak svého zachránce potají sleduje a večer stojí před jeho dveřmi, v noční košili a bosá. Nick se své pronásledovatelky snaží zbavit, ale marně. Leila se rozhodla, že už s ním zůstane navždy. Nick, který ve svém životě ještě nebyl za nikoho zodpovědný, a Leila, která vidí svět užaslýma dětskýma očima, se vydají na cestu k Nickově rodině, Nickův bratr Viktor se totiž žení. Během této cesty se tento neslučitelný pár musí společně prát se životem, což je čím dál více sbližuje

Podívejte se na celý film.

-jp-
 

Článek je zařazen v: film, televie, televize, filmové tipy, filmy pro ženy, filmy o lásce, romantické filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama