Módní policie I. díl: V čem randí Marie

VML - Módní policie: Marie na Paintballu

Že je hvězdě seriálu Marii Svobodové pětapadesát, by hádal asi málokdo. Vypadá mladší, postavičku by jí mladší dámy mohly jen závidět. A co oblečení? Právě na volbu šatů, které si vybírá na rande, se postupně budeme ptát odborníků na módu. A začneme hned šatníkem ze 3. epizody. V čem do boje?

V uplynulé 3. epizodě Všech mých lásek šlo Marii opravdu o hodně. Měla před sebou první rande po smrti manžela. Logicky chtěla svůj protějšek zaujmout. Jak ale zaujmout příznivce paintballu, co se volby oděvu týče?:-) Kde udělala chybu? Zeptali jsme se znalce, který ví, co se nosí v improvizovaných zákopech.

Celý 3. díl Lásek si můžete pustit ještě na Prima PLAY

V budoucnu se těšte na další kritiku Mariina šatníku i na mnohé rady lidí, kteří se v módě vyznají.

Připomeňte si ještě na našem videu ze zákulisí natáčení 3. epizidy seriálu, jak to může vypadat na rande, když váš partner miluje nejen vás, ale také hru na vojáky:-)

(schneidy, video: jakunda)

V uplynulé 3. epizodě šlo Marii o hodně. Měla před sebou první rande po smrti manžela. Logicky chtěla svůj protějšek zaujmout. Poslechněte si na videu, jak zaujmout příznivce paintballu:-)

V budoucnu se těšte na další hodnocení Mariina šatníku i na mnohé rady lidí, kteří se v módě vyznají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.