O čem ženy mluví, když muži nejsou doma? Pojďte k Marii na dort

Být tak malou muškou a slyšet, co „ta moje“ vypráví svým kamarádkám, když nejsem u toho. To by si jistě přál nejeden muž. Zázraky neumíme, ale můžeme napovědět. Podívejte se na scénu vystřiženou ze seriálu Všechny moje lásky, která věrně kopíruje podobná kamarádská setkání ze života:-)

Čas prožitý s kamarádkami nepodceňujte. Pokud jim můžete věřit, pak je na řešení problémů i na duši tím nejlepším. Jen tak si poklábosit, od srdce se zasmát, neřešit, jestli vám to zrovna sluší, nebo se nemuset přetvařovat. To jsou momenty, které mají přímo magické účinky. V dnešní době plné stresu a tlaku okolí, by bez takových chvil člověk skončil nejspíš na psychiatrii.

4. epizodu Všech mých lásek nezapomeňte sledovat v neděli ve 20.15 na Primě.

A Marie? Ta si je síly kamarádství určitě také vědomá. Vždyť například kamarádka Líza přišla s nápadem, začít si sepisovat všechny svoje lásky. A komu se může svěřit Líza s tajemstvím, které rozhodně nemůže řešit s manželem... Od toho tu jsou opět kamarádky.

A co přátelství mezi muži a ženami? Také je tak funkční?

Asi ne. Studie amerických vědců z Univerzity ve Wisconsinu zveřejněná před necelými třemi lety říká, že dnešní doba sice smíšeným kamarádstvím přeje, ale ne v případě jedinců, kteří žijí v trvalém partnerském vztahu či v manželství. Mnoho partnerů na kamaráda své přítelkyně žárlí. Často opodstatněně.

Výhody smíšeného přátelství spatřovali účastníci studie v tom, že jim jejich protějšek dokáže dobře poradit či poskytnout názor z jiného úhlu pohledu. Vše o seriálu najdete TADYNezadaným ženám pomůže kamarád na krátkou dobu řešit samotu, když jsou bez přítele – mají s kým jít do kina, na večeři, vyplní po jejich boku prázdné místo na večírku.

Možné nevýhody přátelství s opačným pohlavím? Jsou prosté. V první řadě u takového kamarádství hrozí zamilování. Pak můžete mít na věci tak rozdílný názor, že se nikdy neshodnete.

Zde si pusťte, co všechno stihly kamarádky Marie, Líza a Zuzka probrat na jedné krátké návštěvě. Taková setkání jsou někdy plodnější než návštěva psychologa:-)

Toto by mohlo zajímat nejen seriálovou Marii. Jak se dát dohromady po rozchodu? Když nenajdete odpověď u kamarádek. Přečtěte si tento článek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.