VML: Kam zmizel Petr z vysoké?

Dnes ve 20.15 na Primě se můžete těšit na další lásku Marie. Byl jí Petr Kafka, kluk do kterého se zamilovala na vysoké škole a vypadalo to na vážný vztah. Jenže Petr najednou zmizel. Teď se blíží třídní sraz. A bude tam i Petr, stále okouzlující muž. Ale...

I v ostatních rodinách život nabírá na obrátkách. Líza shání práci a dochází jí, že je moc stará. Její zoufalství přechází v beznaděj.

Zajímavosti ze seriálu najdete TADY

Zuzka najde bláznivé řešení manželské krize: budou mít druhé dítě. Propíchá Lukášovy kondomy, jenže ty použije k ochraně před početím někdo jiný...

Zdena se snaží vypořádat se svými chlapy: Jirku začne kontrolovat. Starosta je zaskočený, že mu najednou nejde na ruku. Jirka ji nakonec pošle do háje a stěhuje se do patra.

Epizodu můžete po její premiéře sledovat také v repríze na Prima LOVE, v pondělí ráno v 7.45, nebo na Prima PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.