Zákulisí akce porod: Jak se v Láskách jelo do porodnice

VML - Celá akce porod vnučky

V pilotním dílu seriálu jste mimo jiné viděli, jak vdova Marie Svobodová (V. Žilková), která po úmrtí manžela zůstala na vše sama, musí včas dopravit náhle rodící dceru Míšu do porodnice. Podívejte se ve fotogalerii jak se scéna natáčela. V sestřihu v úvodu si pak můžete připomenout celou akci.

Co se dělo v seriálu: Míša má kontrakce. Porod je tady. Protože si Marie pár minut předtím dala víno s kamarádkou, nemůže řídit. V tom na dveře jejich domu zvoní poněkud roztržitý soused Jirka Zábranský (Jan Šťastný) s účtem za opravu auta Marie. Hbitá paní domu ho však nenechá ani domluvit, vrazí mu klíčky do ruky a velí: „Jedeme do porodnice. Musíte řídit!“... a už tlačí dceru do vozu.

Na reprízu pilotního dílu se můžete podívat tuto SOBOTU ve 13.40 na Primě!

Vše o seriálu najdete TADY

Akce porod pokračuje: Jirka Zábranský pak s Marií stráví několik hodin na chodbě v porodnici. Od novopečené babičky se dočká díků, zároveň je nic netušící zdravotnicí pasován do pozice dědečka. Tím pro novorozenou vnučku paní Svobodové samozřejmě není. Vždyť přece „my k sobě nepatříme“, jak uvedla na pravou míru Marie.Podívejte na fotky z natáčení.

Vybavujete si vtipnou scénu z nedělních Lásek, v níž Marie odváží dceru Míšu do porodnice? Jestli ne, pusťte si ji ještě jednou v sestřihu v úvodu.

O tomto bude 3. díl Všech mých lásek. Vysílá se v neděli ve 20.15 na Primě.

(schneidy)

Toto by vás mohlo v souvislosti s porody zajímat:

A ještě něco.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.