Celebrity

7. října 2022 17:15

Vanesa Havlíková

Lela Vémola ukázala obličej krátce po operaci. Nesmí létat, hojit se bude v Íránu

Lela Vémola (33), dříve Ceterová, má za sebou další úpravu obličeje. S lékaři v Evropě neměla dobré zkušenosti, a tak se rozhodla pro zákrok v zahraničí. Za proměnou odcestovala až do dalekého Íránu, kde podstoupila operace hned dvě. Nyní má manželka známého MMA bojovníka Karlose Vémoly (37) krátce po operaci a s výsledkem se pochlubila na svých sociálních sítích.

Lela Vémola podstoupila v Íránu operace obličeje hned dvě. Důvody nebyly pouze estetické, ale i zdravotní. Manželka Karlose Vémoly už v minulosti prozradila, že se první operace nosu, kterou v minulosti podstoupila zcela nepodařila. Měla problémy s dýcháním, kašlala a zjevné byly i jizvy.

Aktuálně má Lela již po zákroku. Celá operace trvala zhruba čtyři hodiny a nyní manželku bijce čeká už jen rekonvalescence. Zhruba týden po zákroku nesmí létat a výsledný efekt bude prý znát do šesti měsíců.

Operovat si nechala nos i víčka

Operovat se Lela nechala u vyhlášeného chirurga, který se v minulosti staral už o spoustu známých osobností. „Je vyhledávaný a operoval nejednu celebritu,“ pochlubila se Lela, která si nechala ušít na svou cestu i hidžáb, který je v Íránu povinný.

Připomeňte si svatbu Lely a Karlose Vémoly:

„Velmi dlouho jsem zvažovala cestu do dalekého Íránu, ale tohoto rozhodnutí nelituji. Po nepříjemných zkušenostech s lékaři v Evropě, co se týká plastiky nosu, jsem se svěřila do rukou doktora Farshida Mahboubirada, protože vím, že umí pomoci a napravit věci, které mi ostatní lékaři pokazili,“ rozepsala se bývalá playmate na svém Instagramu.

Zdůvodnila i další zákrok. „Pro víčka jsem se rozhodla, protože to mám geneticky dané. Nosím kontaktní čočky, dávám si je každý den a jednoduše jsem se necítila komfortně, jak mi ta víčka padala. Tyto operace jsem chtěla absolvovat před dvěma lety, ale posunulo se mi to, protože jsem otěhotněla s Rockym,“ vysvětlila.

Teď si prý Lela konečně našla čas pro sebe. „Tím, že už mám větší děti, tak jsem si řekla, že je čas začít se starat sama o sebe a napravit věci, které jsem měla v plánu. Jsem ráda, že jsem se dostala do dobrých rukou,“ svěřila se manželka Karlose Vémoly skrze své sociální sítě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.