Lela Ceterová promluvila o údajném milenci: Zmanipuloval mě, Vémolu pořád miluju

Poslední dva týdny byly pro slovenskou modelku Lelu Ceterovou a MMA zápasníka Karlose Vémolu jako na houpačce. Zvěsti o domácím násilí, drsná slova o rozchodu i domnělé nevěře a opětovný návrat dvojice k sobě plnily titulky českých médií. Nyní bývalá playmate promluvila o tom, jak to všechno skutečně bylo.

Partnerka českého zápasníka Karlose „Terminátora“ Vémoly a matka jejich dvou dětí Lela Ceterová se rozhodla učinit přítrž všem pomluvám i spekulacím o jejich vztahu a po téměř dvoutýdenní odmlce konečně promluvila. Webu Blesk.cz slovenská playmate přiznala, že s Karlosem neměli dobré období už déle. Důvodem byla velká pauza, kdy zápasník nemohl trénovat, z čehož byl nervózní a neklidný. Proto od něj Lela chtěla i s dětmi odejít a hledala útěchu v cizí náruči.

Všechny nás zmanipuloval

„V době, kdy jsem se rozhodla, že odejdu, mi nabídl pomoc právě tolik zmiňovaný kamarád a sponzor mého muže,“ řekla slovenská modelka s tím, že jí kamarád pomáhal při prohlídkách bytu a zároveň se často negativně zmiňoval o Karlosovi, což Lelu jenom utvrdilo v rozhodnutí od něj odejít. „Manipuloval nejen mě, ale i Karlose. A manipuloval i svou ženu, kterou bohužel manipuluje doteď. Říkal o Karlosovi věci, které by se asi žádné ženě nelíbily,“ svěřila se v pořadu Showtime.

K žádným intimnostem s údajným milencem podle Lely nedošlo, ačkoli měl mít sexuální narážky na její adresu a obdarovával ji drahými dárky. „Ona teda tvrdí, že s ním nespala, ale myslím, že to, co v těch konverzacích bylo, bylo až až. Lela přiznala, že někdo takový je a byl, že to dál nepokračuje, že ani nechce,“ řekl zápasník Karlos Vémola v pořadu Showtime.

Dvojice si podle všeho křivdy vyříkala a vyrazila na společnou dovolenou do Dubaje. Nešlo ale o žádný romantický výlet, nýbrž o pracovní cestu a útěk od novinářů. Jak se ale ukázalo, změna prostředí páru prospěla. „Všechno jsme si doma s Karlosem vysvětlili a budeme dále fungovat jako rodina. Za toto bych se chtěla Karlosovi omluvit. Promiň, miluji tě,“ vzkázala Lela svému partnerovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.