Celebrity

20. ledna 2022 20:45

Anna Kopečková

Vémola konečně řekl, co se mezi ním a Lelou stalo. Promluvil o milenci i o svatbě. Vezmou se?

Vémola k tomu, jak to bylo v osudnou noc

V uplynulém týdnu asi nebylo dne, kdy by se v médiích neobjevilo několik článků rozebírajících rozpadající se vztah zápasníka MMA Karlose Vémoly a jeho partnerky a matky jejich dvou dětí Lely Ceterové. Aby učinil přítrž všem spekulacím, Vémola konečně na rovinu řekl, co se mezi ním a Lelou stalo, jak jsou na tom v současné době a zda do budoucna plánují, že spolu zůstanou.

Od minulého týdne, kdy Karlos Vémola oznámil na svém Instagramu, že mu byla jeho snoubenka Lela Ceterová nevěrná, a to dokonce ještě během šestinedělí, se toho na jeden vztah událo víc než dost. Rozchod, vzájemné osočování z nevěry, obvinění z domácího násilí, pak lítost a nakonec návrat Lely i s dětmi a jejich společná cesta do Dubaje. Není divu, že se v tom i ti zasvěcenější už trochu ztrácejí. Jsou spolu, nebo ne? Podváděla Lela, nebo ne? Pravdou je, že dost věcí zůstalo stále nevyjasněných. Například to, s kým vlastně Lela Karlose podvedla. Původně to měl být jeho kamarád Vít Kaiser. On i jeho manželka ale vše popřeli.

Lela milence přiznala, tvrdí, že s ním nespala

Nakonec se Karlosovi k nevěře přiznala sama Lela, žádné konkrétní jméno ale neuvedla. „S Lelou jsme měli předtím krásnej vztah, nikdy jsme před sebou neměli žádný tajemství. Ona má přístup do mýho telefonu, já do jejího, kam se normálně nedívám. Ten večer jsem se ale podíval a našel jsem konverzace o těch schůzkách, o dárcích, že se má stěhovat. Ona teda tvrdí, že s ním nespala, ale myslím, že to, co v těch konverzacích bylo, bylo až až. Lela přiznala, že někdo takovej je a byl, že to dál nepokračuje, že ani nechce," řekl „Terminátor" v pořadu Showtime.

Vémola také uznal svůj podíl viny na tom, co se mezi nimi stalo. „Je to asi těžký se mnou žít, nemůžu trénovat, nevím, co sám se sebou. A Lela se začala vídat s někým jiným a asi plánovala, že to ukončí. Akorát to mohla říct první mně, než jsem to takhle zjistil. Ruply mi nervy a stalo se to, co se stalo."

Kdybych ji napadl, nejeli bychom řešit problémy do Dubaje

Pro oba je teď důležité, aby se celá věc co nejméně dotkla jejich dětí, dvouleté Lily a malého Rockyho, který se narodil loni 1. prosince. I proto vyhověl Karlos přání Lely a vzal ji s sebou do Dubaje. Nešlo prý ale o žádnou romantickou usmiřovací dovolenou, ale pouhou pracovní cestu a možnost, jak uniknout médiím a všechno si v klidu vyříkat. A zdá se, že se vše opravdu uklidnilo. I kdyby došlo k velkému usmíření a oba se k sobě nakonec vrátili (a nebylo by to poprvé), tentokrát jen omluvná slovíčka asi stačit nebudou. Lela totiž Karlose obvinila z domácího násilí a podala na něj trestní oznámení. Podle policie ji po údajném Vémolově útoku bolela hlava, k doktorovi ale odmítla jít. „To nevím, jak to Lela bude vysvětlovat, ono to asi nejde úplně stáhnout. Já si z toho vůbec nic nedělám,“ okomentoval to zápasník, který stále trvá na tom, že Lelu nikdy neuhodil.

Problémů s ženskejma jsem měl až až!

A co říká Vémola na spekulace o tom, že si po rozchodu s Lelou hledá přítelkyni? „Já si rozhodně nikoho nehledám, myslím, že jsem měl s ženskejma problémů až až... Já jsem měl za to, že jsme s Lelou prožívali ten nejkrásnější rok, kterej jsme měli, protože jsme plánovali sourozence pro Lilinku, rocky byl plánovanej, já jsem z něj měl hroznou radost, že mám prvního syna s Lelou, takže jsem rozhodně neměl potřebu hledat si jinou partnerku,“ popsal Karlos.

Ohledně budoucnosti je ale zatím opatrný. „Lela zatím zůstává s dětma doma, nikam se nestěhuje a až to mediálně opadne, tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál." Ještě nedávno pár plánoval, že dvěma dětmi rozhodně nekončí, a v plánu byla i svatba. Sázkové kanceláře teď dokonce vypisují kurzy na to, zda k ní nakonec dojde nebo ne. Co na to Karlos? „Podle toho, kde bude větší kurz, na to si vsadím prachy a podle toho udělám, abych z toho taky něco měl. Kdyby z toho byly aspoň prachy, tak by to bylo fajn, protože zatím z toho byl akorát průser a nic užitečnýho."

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.