Celebrity

5. října 2022 10:11

Tomáš Durčák

Manželka Karlose Vémoly Lela jde na další plastiky, odletěla kvůli tomu do Íránu

Lela Ceterová se vyjádřila k fámám o těhotenství

Lela Ceterová je od letošního července manželkou zápasníka Karlose Vémoly. Po velké letní veselce se nyní na podzim rozhodla k dalšímu zásadnímu kroku, tentokrát v oblasti svého zevnějšku. Odcestovala totiž do Íránu, aby zde podstoupila hned dvě různé plastické operace.

Lela plánuje uskutečnit dlouho plánované operace

Nově tedy Lela Vémola patří k ženám, které se plastických operací rozhodně neštítí. Dvojnásobná maminka dcery Lili a syna Rockyho, kterou na Instagramu sleduje přes 350 tisíc lidí, již dříve několik různých zákroků podstoupila. Nyní se chystá na další, a jelikož kvůli nim s kamarádkou vyrazila až do Íránu, plánuje rovnou dva najednou.

„Tyto operace jsem chtěla absolvovat před dvěma lety, ale posunulo se to, protože jsem otěhotněla s Rockym,“ vysvětlila Lela pro eXtra.cz a odhalila, že první plastiku podstoupí její nos.

„Operaci nosu jsem chtěla, protože se mi neskutečně špatně dýchá. Každé ráno kašlu a můj nos není zcela v pořádku. Myslím si, že jeho dřívější operace dopadla špatně, co se týká vnitřku i vnějšku. Měla jsem tam také jizvy a esteticky to nevypadalo dobře.“

Druhou partií, kterou si manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly nechá upravit, budou oční víčka. „Pro víčka jsem se rozhodla kvůli své genetice. Nosím kontaktní čočky, dávám si je každý den a jednoduše se necítím komfortně, jak mi ta víčka padají,“ svěřila se Lela pro eXtra.cz.

Proč za novými plastikami vyrazila až do Íránu?

„Díky tomu, že už mám větší děti, je načase začít se starat sama o sebe a napravit věci, které jsem měla již dříve v plánu,“ dodala s tím, že výběr vhodného plastického chirurga jí zabral velké množství času. I proto se za tím ideálním, kterým je doktor Farshid Mahboubirad, vydala až do Íránu.

„Pro operaci nosu v Íránu jsem se rozhodla proto, že doktor Farshid Mahboubirad je velmi uznávaný odborník. Operuje hlavně v Americe, ale jednou za čas se vrací do své rodné země, tedy Íránu, a tak jsem toho chtěla využít,“ vysvětlila svou dalekou cestu Lela.

V íránské kultuře, kde dominuje islámské náboženství a ženy jsou na veřejnosti zahalené, jsou plastiky obličeje zcela běžnou a četnou záležitostí.

„V Íránu je to běžná věc. Každá druhá žena má operovaný nos. Íránky jsou velmi krásné. Jelikož mají celé tělo zahalené a odhalenou jenom tvář, operace nosu jsou zde zcela normální. Mohou totiž zaujmout jenom tváří a každá z nich chce dominovat a líbit se,“ doplnila Lela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.