Celebrity

21. června 2022 13:00

Tomáš Durčák

Marie Růžičková o svém vzhledu: Make-up ráda nemám, plastiky jsou ale v pořádku

Marie Růžičková (33) se již při našem posledním rozhovoru zmínila, že make-up prakticky vůbec nepoužívá, přestože mnoho lidí mylně tvrdí, že ano. Jak to tedy manželka hokejisty Vladimíra Růžičky (59) dělá, že vypadá pořád tak skvěle? Na to jsme se jí nyní zeptali při dalším setkání.

Marie již dříve prozradila, že byť sama žádný make-up nepoužívá, samozřejmě to není tak, že by pro svůj vzhled nic nedělala. Mimo pohyb, snahu o zdravější stravu a pravidelné návštěvy solária si nechává prodlužovat řasy a tetovat obočí. „Ano, nechávám si je tetovat. Je to permanentní make-up, který vydrží, takže pak nějakou dobu žádné malování řešit nemusím,“ vysvětlila.

Jednou ročně na zvýraznění obočí, nic víc

Byť z názvu vyplývá, že by takový vytetovaný make-up měl vydržet navždy, je zpravidla potřeba ho v určitém intervalu obnovovat, aby neustále vypadal k světu a nevybledl. „Je potřeba ho obnovit, řekněme, jednou za půl roku, případně jednou za rok. Každý to má trochu jinak, takže záleží na ženě od ženy. Někomu drží lépe a nemusí obnovu tolik řešit, někomu zase hůř, barva mu brzy zesvětlá a podobně. Prakticky je to ale napořád a pak už záleží na každém, jak přesně to chce mít. A když je potřeba, může ho kdykoli obnovit,“ popsala Marie své zkušenosti s permanentním obočím.

Pod slovem tetování si nicméně řada z vás určitě vybaví mimo jiné nepříjemnou bolest, která nemusí být pro každého. O to víc, když jde o tetování obočí. „Dneska už je ta služba ve fázi, že vám obočí namažou mastičkou, která ho umrtví, takže to potom až tolik nebolí. Pořád se to ale dá z pohledu bolesti srovnat s klasickým tetováním, které vám akorát nedělají třeba na ruku, ale na obočí,“ popsala Marie, která už má zkušenosti i s klasickým tetováním.

Marie make-up vyloženě nesnáší

Permanentní make-up nicméně neexistuje pouze ve formě vytvarování obočí tetováním. Stejným způsobem je možné udělat také oční linky nebo obtáhnou konturou rty, které poté rovněž vypadají lépe. Má Marie kromě zmíněného obočí zvýrazněno ještě něco?

„Ne, mám opravdu jenom to obočí, plus ještě chodím klasicky na řasy, aby vypadaly k světu,“ svěřila se Marie, která otázkám na make-up a svůj vzhledu čelí dlouhodobě. Není tak divu, že už ji občas neustálé opakování toho samého dokola trochu nebaví.

„Spousta lidí už léta tvrdí, že se kdovíjak maluju a nevím, co všechno. Já se ale opravdu nemaluju. Make-up dokonce vyloženě nemám ráda. Vadí mi totiž, že špiní oblečení, a celkově se s make-upem na obličeji necítím vůbec komfortně,“ vysvětlila Marie, proč se rozhodla zvolit raději permanentní líčení.

„Tak si nechám udělat obočí, upravit řasy, zajdu si na solárko, takže vypadám opálená, a najednou si všichni myslí, že na sebe určitě musím cpát každý den tunu make-upu. Nesmysl, tak to vůbec není. Jediné, co si opravdu maluju, jsou rty. A rtěnky jsou asi jedinou výjimkou z make-upu, kterou mám naopak opravdu ráda,“ dodává Marie.

Plastické operace? Proč ne, když se to nepřepískne

Mimo make-up samozřejmě existují i jiné způsoby, jak si permanentním způsobem upravit své tělo. Třeba plastické operace. Jak se Marie dívá na ně? „Za mě je to určitě v pořádku. Sama ji ostatně mám a jsem s ní spokojená,“ připomněla manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky své umělé poprsí s tím, že nic jiného na jejím těle za sebou plastiku nemá.

To ale neznamená, že by se to v budoucnu nemohlo změnit. „Ano, do budoucna, pokud to bude dávat smysl, nemám problém podstoupit ještě další plastiku. Podle mě je to zcela v pořádku a dodá to člověku sebevědomí. Samozřejmě za předpokladu, že se to nepřepískne,“ uzavírá Marie, která tedy sice make-up nemůže vystát, ale s jinými formami úprav svého těla ani s případnou bolestí s nimi spojenou problém nemá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.