Celebrity

28. července 2022 16:30

Tomáš Durčák

Krampol, Tofi i Rittig! Pompézní veselku Karlose Vémoly si užili i hvězdní hosté

Vémola a Ceterová si řekli své ano

„Ať žije Karlos a Lela!“, rozléhalo se krátce po čtvrteční šestnácté hodině pražskou Občanskou plovárnou, na jejímž molu přímo u Vltavy proběhl svatební obřad Karlose Vémoly a Lely Ceterové. Zatímco Karlosovi sňatek odsvědčil podnikatel Ivo Ritting, oddávajícím byl Jiří Krampol.

Mezi pozvanými více než 350 hosty se to jen hemžilo známými osobnostmi. Zápasník MMA si svou rozlučku se svobodou vzhledem k tomu, že ještě před pár dny měl poslední zápas, užil až asi hodinu a půl před obřadem na parníku na Vltavě.

Karlose doprovodila početná pánská společnost, v níž nechyběl například Sagvan Tofi (57), přítel Lucie Bílé Radek Filipi (39), promotér a zakladatel organizace Oktagon, pod níž Vémola zápasí, Ondřej Novotný (54), Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy (47), bývalý fotbalový útočník Horst Siegl (53) nebo již zmíněný Jiří Krampol (84), který Lelu a Karlose oddával. „Je to poprvé,“ přiznal Blesku o své vzácné úloze během obřadu.

Mezi svatebčany se objevil také zpěvák Bohuš Matuš, zpěvačka Natálie Grossová nebo bývalý zápasník a dnes trenér MMA André Reinders se svou ženou Hanou Mašlíkovou a celá řada příbuzných ženicha i nevěsty. Na svatbě byla nejen dcera Lili a syn Rocky, které má Karlos s Lelou, ale i jeho potomci z předchozího vztahu, syn Karlos junior a dcera Sky.

Karlos Vémola: Moje největší životní vítězství

Samotný obřad začal v plánovaných 16 hodin a po krátkém proslovu oddávajícího si Karlos a Lela řekli své „ano“, přičemž zápasník navíc dodal „určitě“. Počasí novomanželům vyšlo na jedničku a na první kroky do společné cesty životem jim svítilo slunce. „Už v limuzíně jsem měla slzy na krajíčku. Už doma,“ přiznala se dle Blesku čerstvě vdaná Lela, zatímco její muž Karlos sňatek stručně okomentoval slovy: „Moje největší životní vítězství!“

Kdo nakonec svědčil nevěstě po boku Iva Rittiga? „U Lely to je její kamarádka, která prožívá náš vztah úplně od začátku, byla tam od prvního dne, kdy se ta náhoda, že jsme se potkali, vůbec stala,“ prozradil krátce před obřadem pro CNN Prima News Karlos.

Po obřadu čekalo na novomanžele tradiční vypouštění bílých holubic a poté společné focení. Jako první chtěli Karlos a Lela mít fotografii se svými dětmi. Nechybělo ani rozbíjení talířů a společné zametání střepů. Jako svatební dary novomanželé přijímají pouze peníze, na které si dokonce připravili speciální dřevěnou truhlici.

Upřímný proslov Karlose a první dárek pro nevěstu

Poté se novomanželé Vémolovi s hosty přesunuli do vnitřních prostor Občanské plovárny, kde zasedli ke svatební tabuli. Karlos tam Lelu jakožto správný Terminátor a svalovec odnesl v náručí. Na hostinu už dorazil také další očekávaný host, rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus (46), který zmeškal obřad.

„Dneska je to přesně pět let, co jsem byl na prvním rande s touhle úžasnou ženou. Na cokoli sáhne, tak je to dokonalé. Já jsem tak šťastnej, že už nemůžu být šťastnější. Kolikrát se stydím, protože na světě se dějí hrozné věci a já prožívám tolik štěstí,“ prohlásil od srdce během svého proslovu ženich Karlos Vémola.

Karlos následně ještě před svatební hostinou své manželce věnoval jako překvapení živou opici. Jeho záliba v exotických zvířatech je známá, doma se mu v akváriu prohání žralok a kolem jeho sídla „Vemolandu“ se mimo jiné prochází i lvíče. Nyní tak mají Vémolovi do své „rodinky“ nový přírůstek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.