Celebrity

27. července 2022 11:27

Šarlota Chmelařová

Vémola o velkolepé svatbě: Děti u manželského slibu nebudou, je to moc nebezpečné

Jak pokračují přípravy na svatbu Vémoly s Lelou?

Mediálně známá dvojice si konečně řekne své ano, a to už ve čtvrtek v Praze. Zápasník Karlos Vémola (37) si vezme svou dlouholetou partnerku, bývalou slovenskou playmate Lelu Ceterovou (33). Jak bude jejich veselka vypadat?

Nevěsta Lela Ceterová je zaneprázdněná svatebními přípravami, jelikož museli vše zvládnout naplánovat a zarezervovat během pouhých několika málo dní. Dvojici nečeká klasický polední obřad, ale se svými hosty se sejdou až po obědě. „To chci ještě spát, aspoň bude čas na přípravy. Začínáme ve dvě hodiny na lodi, pojedeme s kluky na lodi a přesuneme se na Občanskou plovárnu. Ve čtyři bude obřad, žádné dlouhé zdržování, pak nějaké rychlé focení a v pět budeme sedět u svatebního stolu,“ popsal Karlos Vémola v pořadu Showtime jejich budoucí svatební den.

Svatební obřad si původně přáli mít na Žižkovské věži, jelikož tam proběhlo jejich první rande. Toto místo ale kapacitně nevyhovuje jejich 200 hostům. Nakonec se na místo činu přesunou pouze oni dva a stráví tam svou svatební noc. „Tam se vejdeme sami dva, ale ne v celém počtu na svatbu. Máme hodně přátel a velkou rodinu,“ vysvětlil MMA zápasník.

Pompézní svatba se lvy?

Obřad prý bude probíhat na mole, které si nechali speciálně upravit, aby se na něj Lela se svými šaty vešla. „Má ráda podobné věci jako já. Mám rád všechno velké, světské, velký výstřih, takže si myslím, že to budou hodně výstřední šaty,“ odhadoval Vémola. Zápasník však překvapil informací, že tam s nimi při tom nebudou jejich dvě malé děti. „Moje budoucí žena se malinko bojí, protože místo na obřad jsem zvolil na molu uprostřed Vltavy, které se trošku houpe. Bojí se, že kdybychom vzali Lilinku, byla by schopná do té Vltavy skočit. Takže mi děti zakazuje, ale ještě uvidíme, budeme to řešit až na místě,“ objasnil důvod, proč ohledně toho ještě přemýšlejí.

Na organizaci veselky si nechali pouhé čtyři dny, takže mají plné ruce práce se zařizováním věcí kolem svatby. A jak už to tak u slavného bojovníka bývá, nebyl by to on, aby si nevymyslel nějakou netradiční a velkolepou věc. „Veterině se úplně nelíbila představa, že mezi 200 až 300 lidmi budou pobíhat lvi. To je jediná věc, co mi na svatbu nevyjde. Kolotoče tam samozřejmě pro děcka budou, ale já jsem chtěl i labutě pro chlapy, takže to je další věc, kterou aktivně řeším,“ doplnil Vémola.

Předmanželská smlouva

Jelikož je dnes předmanželská smlouva běžnou praxí, budoucí manželé Vémolovi nezapomněli ani na to. „Budeme mít něco napsané pro ochranu mé manželky, kdybych bláznil a nakupoval kolotoče a dostal se do nějakých velkých dluhů,“ vysvětlil bijec, který se svou vášní pro drahé věci netají. Svatební slib si prý nenapsal. „Nevím, jestli Lela ano. Nikdo jí ani nemůže slíbit to, co já, jinak by si mě ani nebrala,“ pronesl se sebevědomím sobě vlastním Karlos Vémola.

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.