Celebrity

14. května 2022 19:01

redakce Prima Ženy

Bude to normální svatba: Kolotoče, lvi, hodně pití a muzika, plánuje Vémola

Karlos Terminátor Vémola a Lela Ceterová zase na scéně. Tentokrát se nehádají, jsou spolu a dokonce na letošní léto ohlásili svatbu. A ta bude podle toho, jak ji zápasník popisuje, velkolepá. Nevyloučil ani to, že se jejich rodina čítající zatím dvě děti, ještě více rozroste.

"Tak pokud si to Lela nerozmyslí, tak nevím, proč ne? Loni se to zrušilo z nějakých zdravotních důvodů a letos doufám, že nám do toho nic nevleze. A že toho 28. července bude to krásný datum, co mělo byt loni, a já do té doby budu znovu šampionem Oktagonu, přesně jak jsem slíbil," vyhlásil před světem MMA zápasník Karlos Vémola v pořadu Showtime.

Šestatřicetiletý zápasník má před sebou tři zápasy a doufá, že v nich splní slib daný fanouškům a Lele. Nechal se totiž slyšet, že snad "do chomoutu vstoupím jako šampion".

Svatba podle něj bude normální, i když je zjevné, že tohle slovo pro každého představuje něco jiného. "Budou tam takový normální, pro mě normální, věci jako kolotoče, lvi, hodně pití, muzika a tak dále," líčí Vémola. Podle jeho slov se pro něj sňatkem nic nezmění, Lela je jeho ženou už dávno, přibude jen papír a prsten. "Ta svatba je spíš pro ni, nějaké utvrzení, formalita," míní bijec.

Další dítě na cestě?

Chce, aby se Lela slavný den užila, ale myslí i na sebe, plánuje proto jízdu na lodi, na zmíněném kolotoči a taky to, že se po několika měsících odříkání kvůli zápasům zase pořádně nají. Loni svatba nevyšla z více důvodů - mimo jiné proto, že Karlos měl  sádru a Lela byla hodně těhotná. V jiném stavbu se ale může vdávat i letos. "Teď je nás o jednoho víc (než loni - pozn.red) a do té doby bude možná ještě další na cestě, takže se na to opravdu těším. Bude to takové zakončení veškeré té dřiny."

Letos v lednu to ovšem na svatbu rozhodně nevypadalo, protože po velké partnerské krizi - nikoli první - se Lela Ceterová od Karlose odstěhovala. Opustila jejich společné hornopočernické bydlení zvané Vémoland. Nějaký čas byla dokonce bez dětí, které zůstaly s Karlosem. On o ní veřejně prohlašoval, že mu byla nevěrná, ona o něm, že ji bil, zatímco i měla v náručí měsíčního syna.

Za několik týdnů se však Lela do Vémolandu zase vrátila a pár si rovněž užíval dovolenou v Dubaji.

Syn je velký bojovník!

Lela má s Karlosem dvě děti - v prosinci 2019 se jim narodila prvorozená dcera Lili, o dva roky později, v prosinci 2021, syn Rocky. Pokud jde o jméno, inspirace tady byla jednoznačná, filmový boxer Rocky Balboa, kterého hrával Sylvester Stallone.

„Protože byl bojovník, malý coviďáček, navíc chudák Lela to měla fakt těžký v tom covidu. Sice není ještě zvážený, ale vypadá to, že bude maličký. Zato velký bojovník. Tak jako byl Rocky Balboa. Tohle je Rocky Vémola!“ popsal tehdy Vémola jeho narození na Instagramu.

Vémola má ještě syna Karla z předešlého vztahu, ten žije se svou matkou v Londýně.

Zdroj: Profimedia.cz, Wikipedie.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.