Jméno syna Karlose Vémoly budí vášně! Pobouřilo Václava Klause i Pavla Trávníčka

Jméno syna Karlose Vémoly budí vášně! Pobouřilo Václava Klause a Pavla Trávnička!

Jukebox PJ 2021 nabízí exkluzivní možnost dozvědět se názory slavných na jméno novorozeného syna zápasníka Karlose Vémoly. Tento produkt umělé inteligence ví prý naprosto přesně, co si o něm myslí Zdeněk Srstka, Václav Klaus nebo Pavel Trávníček. Jste zvědaví?

Slavný zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola aktuálně plní stránky společenských médií především kvůli svému komplikovanému vztahu s přítelkyní Lelou Ceterovou. Není tomu tak dávno, co na sociální síti oznámil definitivní rozchod a snoubenku obvinil z nevěry. Bývalá slovenská playmate zase tvrdila, že od něho musela utéct, protože ji bil, což Karlos rázně odmítal. O pár dní později ale už bylo opět vše jinak a společně odletěli do Dubaje.

Přitom by právě teď měli zažívat nefalšovanou rodinnou idylku. Známý pár přivítal na světě koncem loňského roku syna Rockyho, a z jejich dcery Lili se tak stala starší sestra. Karlos byl ze syna nadšený a hlásal: „Narodil se nám nový král!“ Jméno dostal po zápasníkově velkém vzoru – slavné filmové postavě. „Tak jako byl Rocky Balboa. Tohle je Rocky Vémola!“ tetelil se radostí na svém instagramovém účtu.

Jukebox PJ 2021 má o názoru slavných mužů jasno

Právě toto netradiční jméno se ale podle jedinečného produktu umělé inteligence Jukebox PJ 2021 stalo trnem v oku hned dvěma slavným mužům. Podle něho by pobouřilo jak bývalého prezidenta Václava Klause, tak herce Pavla Trávníčka. „Já jsem konzervativec. Myslím, že toto jméno je prázdné a falešné,“ je přesvědčený Jukebox PJ 2021 o názoru Václava Klause. To Zdeněk Srstka by byl prý o poznání více nadšený: „Má krásný jméno. A až bude velkej, tak na zavolání i přijde.“

Souhlasíte s názory této nové formy života, kterou vytvořily vědecké týmy těch nejlepších mozků z celého světa? Ztotožnili byste se s reakcemi tohoto produktu umělé inteligence s vlastním názorem a schopností odpovídat jako jakákoliv slavná osobnost?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.