Celebrity

31. prosince 2023 14:51

redakce Prima Ženy

Lidi, chovejte se více jako lidi! Toto vám do roku 2024 přejí hvězdy Primy

Novoroční zdravice tváří Primy_2024

Všichni víme, že rok 2023 nebyl procházkou růžovým sadem. Jaký bude ten nový rok? Bude plný překvapení, nových zážitků a důležitých setkání. A budeme rádi, když rok 2024 prožijete ve společnosti Prima televize. Co vám vzkazují naše hvězdy?

„Do příštího roku bych si já přál, abyste nebyli kurvy, abyste byli lidi,“ popřál s upřímností sobě vlastní Michal Suchánek. Jeho kolega z Partičky Michal Novotný pak vyjmenoval, bez čeho se příští rok určitě všichni rádi obejdeme.

„Méně nemocí, méně naštvání, méně starostí a méně blbců okolo,“ popřál Michal s tím, že určitě nikomu neublíží, když bude méně času trávit ve virtuálním prostoru a více se bude věnovat rodině a pravým kamarádům z reálného světa.

Moderátor Honza Dědek do roku 2024 popřál co nejméně konfliktních situací. „Naopak přeji co nejvíce inspirativních a pohodových rozhovorů,“ dodal výborně naladěný moderátor, který se už nyní těší na nové hosty v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Herec a moderátor Oldřich Navrátil pak divákům televize Prima ze srdce přeje, ať vás baví činnost kolem domu a zahrady. A nezapomínejte na to, že jádrem vašeho domova je kuchyň!

Podívejte se v úvodu článku na video a poslechněte si, co vám přejí další známé tváře vaší oblíbené televize. Budeme se snažit vám celý rok 2024 přinášet nejen zajímavé informace, ale také vás chceme bavit a přinášet vám smích na rty.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.