Celebrity

18. července 2023 12:00

Eliška Reiglová

Lindsay Lohan porodila v Dubaji. Chlapečkovi dala arabské jméno s významem ochránce

Známá hollywoodská herečka přivedla na svět chlapečka, o šťastné novince informovala její tisková mluvčí. Lindsay Lohan (37) vybrala pro svého syna netradiční jméno s arabským původem.

Drogové i alkoholové skandály, řada zatčení i hodiny strávené před soudem. To a mnohem více má za sebou Lindsay Lohan, která bývala velkou dětskou hvězdou a na níž si velká sláva vybrala velkou daň. Chvíli se zdálo, že její kariéra je v troskách a ona sama nenapravitelná. Opak je ale pravdou, sympatická zrzka všem vytřela zrak.

V uplynulých letech se Lohan pomalu vrátila k herectví a rozjela řadu dalších byznysů. Velké štěstí ji potkalo v roce 2022, kdy se dala dohromady s kuvajtským finančníkem Baderem Shammasem. S ním také ještě téhož roku otěhotněla a provdala se za něj.

Miminko je na světě

„Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas přivítali krásného zdravého syna jménem Luai,“ oznámila tisková mluvčí herečky deníku Daily Mail. Rodinka si nyní užívá radostného období v soukromí a snímky chlapečka prozatím nebyly zveřejněny.

Syn někdejší dětské hvězdy přišel na svět v Dubaji, kde manželé momentálně žijí. Jméno Luai, které pro něj rodiče vybrali, v arabštině znamená „ochránce“. Krátce před porodem se Lindsay Lohan pochlubila tím, jak krásný pokojíček pro něj připravila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.