Živote, děkuju, napsala Lucie Ptáčková k snímku novorozeného syna. Teď si užívá gratulace

Moderátorka CNN Prima NEWS Lucie Ptáčková (31) se stala maminkou. Po náročné cestě za otěhotněním nyní společně s partnerem Dominikem Ptáčkem přivítali na svět chlapečka. Dali mu krásné jméno řeckého původu.

Novopečená maminka se radostnou zprávou pochlubila na svých sociálních sítích, kam umístila i fotografii novorozeného chlapečka. „5 dní s Teodorem. 4 zhmotněný kila všeho, co jsme si přáli. Živote, děkuju, že 1 + 1 se fakt rovná 3,“ připsala Ptáčková k dojemnému snímku. Jméno Teodor v překladu znamená boží dar.

Čtěte také:  Herec Jaromír Nosek je otcem. Expartnerka porodila chlapečka, který zatím nemá jméno

Potraty a nevydařená umělá oplodnění

Lucie se netajila tím, že se o miminko s partnerem snažili více než dva roky. Veřejně mluvila o problémech s otěhotněním i o tom, že v minulosti dvakrát potratila, podstoupila tři operace a navštívila dvě kliniky reprodukční medicíny.

„1 + 1 + 2 ztráty + 3 operace + 2 kliniky reprodukční medicíny = 3. Tohle je naše rovnice. Odečítám ještě přibližně všechny naše nervy a víc než dva roky života. A přičítám nekonečno lásky a taky hodně trpělivosti, tu jsem ze sebe spolu s nadějí občas dolovala jen těžko,“ uvedla moderátorka v srpnu na sociálních sítích, když se pochlubila s tím, že se jí konečně podařilo otěhotnět.

Lucie Ptáčková v minulosti otevřeně promluvila o problémech s otěhotněním:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.