Lucie Vondráčková o svých synech: Kluci už mě ve všem překonali, říká

Lucie Vondráčková o dětech a vztazích

Lucie Vondráčková (43) má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (40) dva syny, Matyáše a Adama. Pro web Prima Ženy zpěvačka a herečka prozradila, jak spolu nejraději tráví volný čas. Rozpovídala se ale také o tom, jak ji ostatní lidé někdy vidí, a vysvětlila, že realita je jiná.

Starší syn Lucie Vondráčkové, Matyáš Plekanec, se narodil 4. prosince 2011 a o čtyři roky později, 23. června 2015, se narodil druhý syn Adam. V roce 2018 manželé Plekancovi po sedmi letech manželství oznámili, že se rozvádějí. Herečka a zpěvačka je ovšem známá pro svou veselou povahu a nadhled, ze všeho, co se jí v životě stane, se snaží vytěžit to dobré.

Přečtěte si také: Štěstí Lucie Vondráčkové. Řešila vztahové trable s Hynkem Čermákem a lidé se bavili

Lucie Vondráčková je pěší člověk

Zeptali jsme se, jaké pohybové aktivity si ve svém životě užívá sama i se syny. „Já ráda chodím. A je mi jedno jestli v lese nebo v Římě,“ řekla pro Prima Ženy a dodala, že je pěší člověk, kterého chození uklidňuje a zároveň během něj hodně udělá a vymyslí, na rozdíl od chvil, kdy například jen sedí. Mimoto Lucie také ráda plave.

„Kluci tolik kilometrů neujdou, takže jim ukazuji metro, tramvaj a tak, aby byli nohama na zemi,“ vysvětlila. „A plavou lépe než já, takže v tom už mě překonali. Oni už mě vlastně ve všem překonali, říká zpěvačka.

Jinak se také se syny rádi dívají na pohádky, i když, jak Lucie přiznala, ona sama je má o něco raději, protože vyrůstající kluci už směřují svou pozornost spíše jinam. „My máme rádi Ratatouille a V hlavě,“ prozradila nám nejoblíbenější z pohádek.

Radši sport než tablet

Co se týká používání technologií a sezení například u mobilů a tabletů, má Lucie jasný postoj. „Musela jsem dělat určité ústupky, ale já jsem spíš taková ta, co chce, aby děti chodily na sporty a aby se věnovaly pořád něčemu. Protože na to jsem byla zvyklá a myslím, že to bylo dobré.“

V životě Lucie Vondráčkové a jejích synů se také za celkem tajemných okolností objevil pejsek. Podle zpěvačky si ho nepořídili, ale přišel k nim sám, přesné okolnosti ale rozebírat nechtěla. „To je dlouhá historie, ale má se dobře, má nás rád a my jeho taky,“ uvedla. Rozpovídala se ale o výchově. „Všimla jsem si, že pejsci, kteří nejsou na vodítku a běhají si sami, tak lépe poslouchají. To pro mě bylo nové zjištění.“

Jaký musí člověk být, aby se mu Lucie Vondráčková otevřela, a proč se dle svých slov tak často spálí? Podívejte se na rozhovor v úvodu článku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.