Celebrity

22. listopadu 2022 10:30

Zuzana Schneidewind

Štěstí Lucie Vondráčkové. Řeší vztahové trable s Hynkem Čermákem a lidé se baví

7 pádů Honzy Dědka (45) - upoutávka

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) štěstím jen září. Po dlouhých 15 letech se totiž konečně může věnovat divadelnímu herectví. Na pódiu řeší vztahové trable s Hynkem Čermákem (49) a lidé se baví.

Lucie Vondráčková stanula před kamerou už v devíti letech. Coby kamarádská školačka s culíkem a širokým úsměvem si celkem záhy podmanila širokou veřejnost. Ovšem zdaleka ne díky příjmení, jež ji spojuje se slavnou tetou Helenou Vondráčkovou (75), kterou údajně osobně neviděla nejméně 20 let. „Helena je moje teta, to je náš příbuzenský vztah. Ale jinak jsme se už dlouho neviděly, přibližně 20 let. Tak nějak nám to osud zařídil,“ prohlásila v pořadu Povídej Lucie, která byla od dětství zvyklá na sobě celkem tvrdě pracovat.

Písničky z jejích hudebních alb se často mění v hity, které znějí na nejednom večírku. „Ráda zpívám o lásce. Myslím, že láska je motor všeho, vždy a všude, vždycky byl a vždycky bude. I ta vražedná, i ta, co se vám pomstí, všechny,“ odpověděla Lucie v rozhovoru s Honzou Dědkem a tak trochu prozradila i kouzlo úspěchu svých songů, jež převážně pocházejí z rodinné dílny – texty k nim často skládá její maminka nebo ona, na hudbě pracuje táta.

Lucie Vondráčková je mimo jiné známá dodržováním zdravého životního stylu nebo tím, že ráda chodí pěšky. O to se také zajímal Honza Dědek ve své talkshow, kterou uvidíte v úterý večer na Primě. „Chodím pěšky, když vycházím z domu, mám dvě hodiny na to, než se někam dostanu. Když o hodinu a půl vidím, že přijdu možná trošku později, zavolám. Nemám ráda, když na mě někdo čeká,“ potvrdila mu zpěvačka, že ve své zálibě nepolevuje. A jak se ukázalo během natáčení rozhovoru, Lucie nyní působí opravdu spokojeně. Víme proč!

Po dlouhých letech se totiž vrátila k divadlu. „Měla jsem se vrátit před pandemií, ale přišel koronavirus a zlikvidoval všechny plány. Osud to však měl vymyšlené jinak, tak jsem pochopila, že návrat má přijít až o tři roky později,“ upřesňuje k opožděné premiéře hry Štěstí, v níž vystupuje po boku herce Hynka Čermáka.

„Zjistila jsem, že mi divadlo nesmírně chybělo. V té hře jsme hysteričtí, pořád na sebe s Hynkem řveme, vyřizujeme si různé vztahové věci. V životě jsme ale vyrovnaní. A Hynek je vyrovnaný nonstop, s ním asi nic nehne,“ popisuje velký návrat na divadelní prkna v komedii francouzského autora Erica Assouse v režii Ondřeje Zajíce.

„Přišla jsem na zkoušení celá naspídovaná po těch patnácti letech nehraní. Byla jsem jak papiňák, který chce vlítnou na jeviště a hrát. Když jsme dohráli veřejnou generálku, říkala jsem mu: ‚Hynku, nemáš chuť si to dát znovu?‘ A on mi řekl: ‚Jdi domů!‘“ dodává s úsměvem Lucie, která se vedle zpěvu a herectví věnuje i dabingu a rozhlasové tvorbě, za což v r. 2011 obdržela ocenění Neviditelný herec.

Řeč přišla také na věk. „Předpokládala jsem, že člověk ve 40 už něco ví. Když teď vidím náctileté lidi, říkám si, že už bych to nechtěla. Mám pocit, že to mají hrozně těžké. Všichni se odlišují. Aby ses odlišil, už se nemůžeš odlišovat. Já jsem vystupovala v pořadu Šance s Martinem Dejdarem, a když jsme se objevili jednou, znal nás celý národ. Teď se musíš objevit všude možně, aby tě někdo zaregistroval,“ přemítá dnes Lucie Vondráčková nad určitými výhodami dospělosti. Nyní už ví, co chce a co ne. Prioritou jsou v jejím životě samozřejmě dva synové Matyáš a Adam, které má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (40).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.