Celebrity

13. září 2022 06:15

redakce Prima Ženy

Hynek Čermák si našel netradiční přivýdělek. Čermákův macek se moc neprodával

7 pádů Honzy Dědka (35) - upoutávka

Přestože se Hynek Čermák (49) řadí mezi úspěšné herce, ani on v letních měsících o práci v oboru moc nezavadí. Začal si originálním způsobem přivydělávat. A potkat a podpořit ho mohou i ti, kdo ho běžně vídají jen na obrazovkách. Rozpovídal se také o zvláštním způsobu relaxace a o tom, jak to chodí v jeho domácnosti s Veronikou Čermák Mackovou (28).

Pražský rodák Hynek Čermák, který se kromě herectví věnuje také fotografii, se ve filmu poprvé objevil v roce 1993. Od té doby získal spoustu rolí a také fanoušků. Když má příliš volného času, protože práce v jeho oboru zrovna moc není, od umění zcela upustí a přejde k prodávání jídla.

Čermákův macek

Hynek Čermák se kromě fotografování a herectví věnuje i pohostinství. Když v létě zrovna nezavadí o práci před kamerou, odjede se starat o svůj stánek. Tam dělá všechno pro to, aby jeho zákazníci odcházeli nasycení a spokojení.

„Na Kratochvíli mám stánek s klobásami a tam je prodávám. Herci v létě nemají moc práce, tak já dělám klobásy nebo točím pivo, uklízím. Co se namane. Je potřeba se na tom zámku o lidi postarat,“ řekl v 7 pádech Honzy Dědka, které uvidíte na Primě v úterý večer.

Herci není cizí ani marketing. „Čermákův macek se letos prodával na Kratochvíli, to je klobása. Ale je to proto, že moje žena se jmenuje Čermáková Macková. Ale ten se moc neprodával, protože stál 66 korun. K těm cenám, které na Kratochvíli máme, to byla luxusní záležitost a málokdy se to prodalo. Párek v rohlíku je tam za patnáct,“ prozradil.

Relax u vypnuté televize

Se třemi profesemi a koníčky v jednom nemá Hynek Čermák na relaxaci moc času. Odpočinek v jeho podání je navíc zvláštní. „Já odpočívám tak, že sednu ke stolu a čumim. Na televizi čumim, jen když je doma moje žena, protože já ji neumím pustit. Máme doma velkou krásnou televizi, ale když žena není doma, než bych z těch 7 ovladačů zjistil, který patří k té televizi, to radši koukám z okna nebo na tu vypnutou televizi, protože proti ní mám židli,“ řekl Honzovi Dědkovi herec.

U televize většinou lidi rádi posedí na gauči, který je měkký, pohodlný a dá se na něm bez problémů i usnout. Hynka Čermáka ale k sezení na měkkém povrchu musela donutit až jeho Veronika, kterou už nebavilo poslouchat o jeho bolístkách. „Sedím u stolu, protože nemám rád křesla. I když teď už křeslo mám, protože mi žena řekla, že mě bolí záda z toho, jak celé dny sedím na tvrdé židli,“ zasmál se.

Herec v roli kuchaře

Hynek Čermák se na první pohled zdá jako drsný muž, faktem ale je, že o svou manželku se umí dobře postarat a čerstvou snídani neobstarává v obchodě. „Peču chleba, každé ráno je hotovej. K tomu dělám snídani. Žena většinou dopoledne tančí a teprve potom jí. A k obědu normálně dělám nějakou vegetariánskou záležitost, protože žena nejí maso. Většinou zpracovávám cizrnu se salátem, občas rajče upečeme. A k večeři se spíš jdeme projít, to je zdravý,“ dodal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.