Celebrity

6. září 2022 13:10

Josef Šťastna

Lenny překvapila Honzu Dědka. Svalnatý přítel Marpo se bojí jejího tatínka

7 pádů Honzy Dědka (34) - Příběh tetování zpěvačky Lenny

Zpěvačka Lenny (28) se v talkshow rozpovídala o tetování. Když před 9 lety navštívila Honzu Dědka poprvé, měla jen jedno a hlásala, že je první a poslední. Těmto slovům nedostála. Promluvila též o svém příteli Marpovi (37) a nezapomenutelném koncertu pro velké filmové hvězdy.

Pražská rodačka Lenny je zpěvačkou, hudební skladatelkou, textařkou a klavíristkou. Narodila se do umělecké rodiny. Její maminka je slavná folková zpěvačka Lenka Filipová (68) a tak má Lenny hudbu přímo v genech. Vášeň k ní ji dovedla až do Anglie.

Z propadáku se stal báječný večer

Když Lenny ve Velké Británii studovala skladbu, nezanedbávala ani praxi. Stejně jako spousta dalších mladých umělců, i ona vytvářela hudbou příjemné prostředí v podniku. „Koncertovala jsem tam v hospodě. Někde jsem si sehnala piano a vystupovala jsem. Jednou jsem hrála na akci, kde nebyl vůbec nikdo. Jako vážně nikdo. Možná barman v pozadí, který míchal drinky a o hudbu nejevil zájem,“ zavzpomínala na jeden z večerů, který měl překvapivou dohru.

„Asi při třetí písničce se pomalu začali trousit lidi. A přišla tam asi polovina hereckého obsazení Hvězdných válek, kteří měli vedle v kongresovém centru konferenci. A herec, který hrál malého Anakina Skywalkera, nevím, jak se jmenuje, za mnou přišel a řekl, že zním jako Adele. Najednou jsem se ocitla na večírku Hvězdných válek,“ popsala Lenny Honzovi Dědkovi v rozhovoru, který uvidíte celý v úterý ve 21:35 na Primě, jeden z nejnezapomenutelnějších zážitků svého života.

První a poslední tetování Lenny

Když Lenny zpovídal Honza Dědek před 9 lety, ukazovala mu své první tetování. Při té příležitosti zmínila, že zůstane také posledním. Kdo zpěvačku sleduje, moc dobře ví, že svým slovům nedostála.

„Tetování mám jako takové připomínky. Tohle (na levé paži – pozn.) je moje nej, protože to kreslil můj pradědeček. Byl to písmomalíř. Tatínek na moje první tetování říkal, že by mi to nakreslil líp, ale u tohohle tetování byl dojatý. Je to kresba jeho dědečka, to ho hodně potěšilo,“ řekla Lenny.

Tetování dědečka tatínka sice potěšilo, ale celkově se mu malůvky na těle nelíbí. Toho si je vědom i její o něco víc potetovaný přítel Otakar Petřina vystupující jako Marpo. Možná právě proto svou partnerku ještě k žádnému tetování neinspiroval. „Přítel se vždycky bojí, co na moje nové tetování řekne můj táta. Má k němu velký respekt. Bojí se, že si táta bude myslet, že za to může on,“ zasmála se Lenny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.