Celebrity

18. června 2022 07:30

Karolína Oehmová

Lucie Vondráčková vždy tíhla k herectví. Na zkoušky ji připravovala legenda

Lucie Vondráčková toužila být jako malá učitelkou

Populární zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) jde z projektu do projektu. Už teď se prý její fanoušci mohou těšit hned na několik filmových novinek, v nichž hraje. Její cesta k herectví přitom nebyla úplně jednoduchá.

V devíti letech Lucie Vondráčková dostala roli v jednom seriálu a moc se jí to líbilo. Když pak zjistila, že existuje škola, která vychovává herce, měla jasno. Zkusí štěstí tam. Ovšem k přijetí vedla trnitá cesta. „To byl obrovský objev. Jen mě strašili, že děti, které už hrají, neberou, protože jsou pokažení,“ směje se herečka s tím, že poprosila o pomoc uznávaného herce Viktora Preisse, aby ji na přijímací zkoušky připravil.

Je potřeba uniknout z dramatických rolí

Od té doby už byla ponořena do hereckého světa naplno a filmování kombinovala se zpěvem. Ten jí dodnes pomáhá uniknout z chmurného období. „Celý život jsem tíhla k herectví, ale jakmile je člověk moc ponořený do dramatických rolí, musí si dát ventil někde jinde, aby z toho nezešílel. V tom je to zpívání fajn, že si na pódiu můžete zatancovat a provětrat hlavu,“ uvedla pro redakci Prima Ženy Lucie Vondráčková na natáčení zábavné show Inkognito, kterou můžete sledovat každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.

Jako malá ale měla Lucie úplně jiné sny a nikdo by do ní možná neřekl, že tíhla například k profesi učitelky. „Chtěla jsem být zvěrolékařkou a pak učitelkou, protože mě bavilo opravovat sešity. Nakupovala jsem je, psala tam diktáty různým rukopisem a pak jsem je opravovala červenou tužkou,“ prozradila také webu Prima Ženy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.