Celebrity

29. června 2022 16:15

Karolína Oehmová

Lucie Vondráčková popsala ideálního partnera. Co mu nesmí chybět?

Lucie Vondráčková popsala ideálního muže

Lucie Vondráčková má stále plný diář, ale vždy si najde čas na dovolenou se svými syny. Jak to všechno sama zvládá? Prozradila také, jak by měl vypadat ideální partner, který by doplnil její rodinu.

Je maminkou na plný úvazek a v jejím diáři byste málokdy našli volné místo. Věnuje se totiž zpěvu, herectví i dabingu. Jak to všechno zvládá? „Zvládám, jako všechny mámy. Já myslím, že děti vás naučí hospodařit s časem a pak maminky stíhají i nestíhatelné. Ono se zdá, že ten den mám rozplánovaný už na atomy, pak někdo zavolá a stejně to tam vecpu,“ říká Lucie Vondráčková s tím, že dnes už nemůže plánovat z měsíce na měsíc, ale je to ze dne na den.

Od rozvodu na muže štěstí neměla

Od rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem na lásku moc štěstí neměla. Její poslední vztah s Petrem Vojnarem ztroskotal po několika měsících. Lucie se ale nevzdává a prozradila, co její ideální partner musí mít. „Určitě musí mít smysl pro humor, protože já jsem neřízená střela. Měl by být také na něj spoleh. Když dá slovo, tak aby ho dodržel,“ prozradila pro redakci Prima Ženy Vondráčková v zákulisí natáčení pořadu Inkognito, který můžete sledovat na iPrima.cz.

Výběr dovolené nechává na dětech

Možná se takový muž po jejím boku objeví v létě, kdy pravidelně vyráží se svými syny na dovolenou. Sama ovšem žádné plány nemá, vyrazí tam, kam děti budou chtít. „Dřív, když byla velká zima, tak jsem je brala k moři, aby se zahřáli, ale já bych tam nemusela celý život. Moc mě to neláká,“ přiznala. Vztah k vodě jim ale budovala od útlého dětství a oba je vede k všestrannosti. „Já jsem je odmalička učila plavat a chodila s nimi na tenis. To jsou takové dva základní sporty, které jsem chtěla, aby uměli. Vedu je také ke knížkám a cizím jazykům. Snad je to všechno baví,“ prozradila Lucie Vondráčková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.